Antifašistická mobilizácia 11.3.2017

Antifašistická mobilizácia 11.3.2017
0

V sobotu 11.3.2017 sa uskutoční v Bratislave (Nám. SNP) protest proti slovenskej neonazi scéne s názvom “Antifašistická mobilizácia”. Progresivisti, priatelia, predstavitelia PS príďte :slight_smile:

FB: https://www.facebook.com/events/1192224494165546/

Ak by som žil na Sk, tak by som došiel.

aka neonazi scena? kde?
naco tolko hnevu a nenavisti, bez dovodu? voci komu?

kdesi som videl video jedneho sociologa… ze ludia taketo veci robia len preto, lebo sa nudia… nemaju konicky, nechodia von, nic ich nebavi… tak vymyslaju veci, ktore neexistuju.

Prečital si si aspoň ten link, čo tam dal? Či len tak z fleku hneď začínaš, že Kotleba nie je fašista.

tak dobre… hnevajte sa…:slight_smile:

Neviem či žiješ posledný rok na Slovensku, ale v parlamentne máme politickú stranu volá sa, že Kotleba-ĽSNS, ktorá je takto jemne povedané “krajne pravicová”, bez servítky si ich dovolím nazvať fašistami alebo neonacistami. Ďalej tu máme ďalšie milé “pronárodné” zoskupenia ako Slovenské hnutie obrody, Slovenská pospolitosť alebo Vzor Kysuce. Posledné roky sú na vzostupe, či na SR alebo vo svete. 14. marec 1939 je magickým dátumom pravicových extrémistov, pretože v tento deň vznikol slovenský klérofašistický štát.

Ja ako anitfašista beriem šovinizmus, rasizmus, xenofóbiu, militarizmus, imperializmus veľmi vážne. Tieto bulšity sme počúvali v 30.rokoch minulého storočia a vykľula sa z toho 2. svetová vojna v ktorej zahynulo 70 mil. ľudí. Tento hnev nie je bezdôvodný. Ale ak si myslíš, že nemám pravdu, rád si tvoj názor vypočujem.

Tito ludia riesia neprisposobivych romov, ktori obtazuju normalnych ludi a tiez utecencov, ktory tu vykrikuju alah agbar, nicia europske mesta… verejne prehlasaju, ze farbu pleti neriesia. verejne prehlasaju, ze im ide o poriadok.
nevsimol som si, ze by tu niekto riesil norov, zidov… cernochov a podobne.
tieto veci nemaju s fasizmom nic spolocne…

ps. pekna xx rokov stara fotka… ja tu mozem dat fotky amikov, ako vyterorizovali indianov, tak podme do ulic riesit, ze USA su teroristi…

naco tolko hnevu a agresie :slight_smile:

https://dennikn.sk/autor/jan-bencik/

a to je odo mňa všetko…

Alebo:

A teraz otázka: Skutočne ste si nevšimol, že by tu niekto riešil, napr. židov? Alebo ste slepý?
A pýtam sa vás už po tretíkrát (dvakrát som sa vás pýtal v téme Čo s fašizmom na Slovensku, ale doteraz ste neodpovedal):
Aj vám vadí, že niektorí vyznamenaní pánom prezidentom Kiskom, sú židovského pôvodu? Lebo kotlebovcom to vadí.
Tak buďte chlap, a odpovedzte úprimne. Nie že by mi na vašej odpovedi nejak záležalo, len pre poriadok.
Ďakujem

Žiadame potrestať nebezpečné vyhrážanie voči Jánovi Benčíkovi - VÝZVA!

Možno bola chyba takto preukázateľne reagovať na obhájcov fašizmu a obdivovateľov Kotlebovcov.
Ak by ste s tým ešte chvíľu počkali mohli sme sa dočkať viacerých odhalení kto tu za koho kope.
Takto ste ich predčasne umlčali, keďže na jednoznačné dôkazy sa ťažko hľadajú protiargumenty.

Hádzať kamene do moslimskej rodiny a pritom kričať “Slovensko Slovákom” alebo že o tretej ríši a 6 miliónoch židoch vieme iba klamstvá. Ak podľa teba toto nie sú znaky fašizmu, čo je to potom?

Tak riešia alebo neriešia? Odpoveď, že som troll, lebo došli argumenty sa neráta :slight_smile:

hadzat kamene… tak keby tu na mna niekto vykrikoval alah agbar, kamene by som sice nehadzal, ale bal by som sa… taketo polopopletene argumenty neriesim.
neviem, zastavat si slovensko a ochranu nie je nic zle… ale ved ok - hnevajte sa a sirte zlo…:slight_smile:

Asi máš úplne vygumovaný mozog ak nevieš rozlíšiť kto a prečo šíri zlo a nenávisť, ani čo od týchto samozvaných poväčšine holohlavých a negramotných vykonávateľov práva a poriadku možno čakať.

zlo a nenavist sa nekategorizuje… ale hovirm - ok ok… hnevajte sa… zurte, provokujte… takto sa veci neriesia:)

@viktorcech Máš problém rozumieť jasnej a priamej otázke, alebo sa hanbíš prejaviť svoj postoj k hanobiacim výrokom na tému Židov? Sám si kdesi písal, že troll sa správa tak, že sa nevyjadrí k veci, ale zahovára a mení témy.

Tak sa prosím ťa konečne vyjadri k priamej otázke, ktorá ti bola opakovane kladená: Máš alebo nemáš problém s tým, že niektorí vyznamenaní pánom prezidentom Kiskom, sú židovského pôvodu?

Pretože keď už nič iné, tak tvoje zarputilé mlčanie k tejto téme dosť silne naznačuje, že si stúpenec fašistickej strany ĽSNS, ktorý sem prišiel len trollovať.

omg… ja nemam ani uprdele paru kto koho kedy a preco vymenoval… otazka mi prisla zcestna… ako keby som sa ja niekoho pytal, ze: preco si este nebol na mesiaci? preco modre pero nepise na cerveno…?

nie-uveritelne