Antifašistická mobilizácia 11.3.2017

Antifašistická mobilizácia 11.3.2017
0

@viktorcech Ak o tom naozaj nemáš žiadne informácie, tak si môžeš pozrieť napríklad linky, ktoré ti tu ľudia napastovali.

A potom sa láskavo vyjadri k priamej otázke, ktorá ti bola opakovane kladená: Máš alebo nemáš problém s tým, že niektorí vyznamenaní pánom prezidentom Kiskom, sú židovského pôvodu?

odpoved na otazku preco kotlebovci neriesia zavazne problemy ti dat neviem, ako som tu uz raz spominal, ja osobne nesuhlasim, aby aj nejake veci riesili, kedze na to nemaju rozumove pochody… co viem, kotleba je za odlucenie SR z EU, atd atd… neriesil by tam dobre…

@viktorcech Aj jedno aj druhe si napisal ty. Stale cakam na odpoved, co plati.

nemam problem s tym, ze niektori vyznamenani panom prezidentom Kiskom boli/su zidovskeho povodu.
nemam problem s tym, keby boli panom prezidentom Kiskom vyznamenani cigani
nemam problem s tym, keby boli panom prezidentom Kiskom vyznamenani narcisti
nemam problem s tym, keby boli panom prezidentom Kiskom vyznamenani egoisti
nemam problem s tym, keby boli panom prezidentom Kiskom vyznamenani nenavistni ludia
nemam problem s tym, keby boli panom prezidentom Kiskom vyznamenani fasisti
nemam problem s tym, keby boli panom prezidentom Kiskom vyznamenane 20 rocne deti
nemam problem s tym, keby boli panom prezidentom Kiskom vyznamenana johanka z arku

je mi to uprdele… neriesim politiku

Ďakujem za odpoveď, aj keď veľmi “svojrázne” formulovanú. Som naozaj rád, že s tým nemáš problém.

Podľa môjho názoru politiku “riešiš”, pretože práve o politike je celé toto fórum.

PS sa mi paci, priklanam sa k tomu… a uz som sa aj zahraval s myslienkou, ze by som siel prvy krat v zivote volit, kedze nevolim asi tak od 18tich a to mam 32.
ja nie som kotlebovec… ani slnieckar, nezastavam ziadnu stranu, som totalne nezavisly… ciganov riesim preto, lebo mam s nimi x y skusenosti, ako aj ludia v okoli, ako aj ludia po celej sr.
len itckari nie a ludia z bratislavy

Medzi liberálmi vyhlásiť, že Kotleba nie je fašista, je ako vyhlásiť medzi kotlebovcami, že treba prijať 100 000 utečencov. Akurát, tu sa dočkáš ešte slušných odpovedí narozdiel od nich. :slight_smile:

Tento troll to ma v clipboarde prichystane nonstop, ze keby nahodou bolo treba, sup ho ctrlv a je vymalovane :smiley:

Poznas Jana Bencika? Odporucam precitat (nielen pozriet obrazky) par jeho blogov a ak si pricetny, tak pochopis.

naozaj? uz len tato tvoja odpoved svedci sama o sebe…

takisto, ak by som bol na SK, prisiel by som, je to uz neunosne …

…metafora

Problém je, že aj jednými voľbami je možné demokratický štát zmeniť za totalitný. Ak sa k moci dostanú nevzdelaní a históriou nepoučeni hlupáci tak zopakujú chyby totalitných režimov. Poznáte jediný totalitný štát, ktorý neskončil trágédiou a devastáciou krajiny?

nie je aj nadradovanie sa a nazyvanie inych ludi hlupakmi prejav hluposti?

mne je to jedno… len zlostou, nenavistou a podobne sa veci neriesia.

To nie je nadraďovanie, to je konštatovanie faktu. Ja to vidím na mojich známych, kto podporuje a kto je proti Kotlebovcom. Kamaráti a kamarátky z VŠ, bývalí kolegovia z firiem ich považujú za fašistov. A potom poznám ľudí, ktorí majú problém napísať 1 vetu bez hrubice a to sú Kotlebovci. Čiže vidím dosť veľký rozdiel medzi tými ľuďmi.

Asi je to tym, ze kazdy riesi ine problemy, ktore kolegovia z VS a firiem nepoznaju. Mna tento problem inspiruje k natoceniu filmu. Inych k volbe riesenia aj ked nie dokonaleho.

Jednou zo zásad diskutujúcich tu by malo byť neosočovať niekoho s opačným názorom. Nemusíme s ním súhlasiť, ale mali by sme pokojne diskutovať. Nehľadáme tu nepriateľov, naopak, chceme sa (dúfam) poučiť, aby sme nerobili zbytočné chyby.

Chcem sa trochu zastať @viktorcech. Vyslovil svoj názor

Možno sa pomýlil, možno nie. Ale prečítajte si to znovu a potom sa pozrite, aké sú reakcie pod tým. Niektorí sa tu do neho pustili pre mňa neakceptovateľným spôsobom.

Dal som si tú námahu a pozrel som si aj pozvánku na udalosť na FB. Mne sa nepáči spôsob, akým sa to organizuje. Citujem:
Potrebujeme však súrne vašu pomoc. Ak má byť podujatie úspešné je nevyhnutné pokryť náklady na ozvučenie, ubytovanie zahraničných hostí, cestovné, plagáty, materiál, a ďalšie potrebné záležitosti. My za tieto peniaze následne zorganizujeme nezabudnuteľnú akciu. Prispejte preto ľubovoľnou sumou na účet …

• Ako sa meria úspešnosť takéhoto podujatia?
  • Ubytovanie zahraničných hostí - Prepáčte, ale to si to nedokážeme zorganizovať sami? Alebo prečo vlastne spomínate zahraničných hostí?
  • Nezabudnuteľnú akciu - ako vystrihnuté z bulváru.

Myšlienka môže byť dobrá, ale pri realizácii by sa dalo čo to zlepšiť. A tým nechcem brať organizátorom chuť niečo robiť, ale len poradiť. Som naozaj zvedavý, aké reakcie budú na môj príspevok.

Pochopil som.
K prívržencom a obhajcom fašizmu sa treba správať slušne.
Už sa niekoľko dní nezapájam do diskusii.

Nie je to skôr tým, že niekto kašlal na to, čo bude z neho, nedokončil si ani strednú školu, sedí doma u rodičov a berie od nich peniaze. Aj ja by som bol zo seba frustrovaný, akurát že oni vidia v každom inom chybu, len nie v sebe. A tento ich životný štýl ako vyrieši Kotleba?

Práve že nemajú žiadne riešenia iba problém presúvajú do druhej dediny. V parlamente mali možnosť zrušiť mečiarove amnestie aj na privatizáciu a rozkrádanie a akosi za to nezahlasovali…To je ich reálna politika - hlasujú so SMERom ako jedna partia.