Antifašistická mobilizácia 11.3.2017

Antifašistická mobilizácia 11.3.2017
0

Ja sa za svoje názory nehanbím, nikoho tu osobne nenapádam, netrollujem, neobhajujem fašizmus, tak nerozumiem, čo ti na mne vadí. Mne je úplne jedno, ako sa voláš ty.
Mám dojem, že sa táto téma zvrhla do zbytočnej diskusie, ktorá nikam nevedie.

Presne tak zda sa že tu niekto nemá rád diskusiu a fakty ale mená tak na tie si potrpí.

Si otvor temu Stefunko ked Ta trapi kto je on. Mna on nezajima. Tato tema je o antifa proteste. Je mi jasne ze Ti ten protest velmi vadi, ale ak s nim nesuhlasis jednoducho sa ho nezucastni a nespamuj tu uz so Stefunkom.

Na Tebe mi nevadi nic osobne. Len ked som tu dvom nackom napisal ze porusuju pravidla fora tak som chcel byt dosledny a napisat to aj Tebe.

Ja som proti fašistom a hocijakej forme extermizmu.Navrhujem ti usporiadat 11.3 .aj protikomunistickú mobilizaciu.Ved treba bojovat proti kazdej forme extremizmu nie .A najma proti tomu ktorý ma už na konte 100 mil obeti a to je komunizmus.

Ano suhlasim. Ale preco prave 11.3.? Preco nemoze byt nasledovny tyzden? Len preto aby ste mohli povedat “aha nie iba my sme zli, to aj oni”? Ved ale zorganizuj kedy chces, mas slobodu, preco by som ja organizoval nieco lebo Ty si sa nasiel urazeny? Preco ked sa ukaze na nacka zacne niekto vrieskat ze treba okrem na nacka ukazat este na milion dalsich hajzlov? To snad ked sa zorganizuje koncert Placebo tak v ten isty den treba zorganizovat aj koncert Mojseja aby si sa Ty neurazil?
Vidim ze Ti je tato komunita proti srsti, tak co tu otravujes? Ja nechodim na vase ludacke stranky pisat aki ste chudaci.

Toto je už trolling čo robí, stále dookola točí to isté. Najlepšie je ho ignorovať, takisto jeho pritakávača.

Vidim že si na konci svojho prispevku neostal dižny svojej predchadzajucej povesti a znovu ma len napadaš a pokušaš sa ma uraziť a obviniť z toho že som nejaký ludak.Ja odsudzujem fašizmus ,extremizmus aj ludactvo za slov štatu.Ale ty si ma presvedčil že si extremista ktorý ne je ochotný vypočuť a rešpektovať iný názor iba ten svoj.Opakujem STOP extremizmu,fašizmu,národnému socializmu a komunizmu!

Jasne ze je to trolling. @mdubeci, @truban - bud si to tu vycistite od nackovskych trollov @Michalm, @viktorcech a @Ludo alebo to tu rovno zavrite.

Viktor síce nesedí ani mne, ale on aspoň nie je troll, tí 2 sú. Dokonca zatiaľ by som ani ich nevyhodil, kým to tu nezačnú príliš spamovať, stačí ich ignorovať oni sami odídu.

Obhajoval si Kotletu a to mi uplne staci aby som vedel co si. Tie Tvoje plane recicky ze si proti fasizmu si mozes teda vies co.

Vsetci traja tu hodne spamuju, toto zatial sa Ti zda malo? Ved @viktorcech okrem toho ze LSNS to myslu dobre a cigani su tu jediny problem nenapisal nic ine.

Ty kokso a toto mala byť akože nová budúcnosť Slovenska.Žiadna diskusia len presadzovanie svojho názoru za každú cenu a obvinovanie iných z fašizmu len preto ,že nezdielajú náš názor.Čudujem sa Meškovi a Trubanovi že sa obklopili takymito xenofóbmi .Meško a Truban by mali byť v politike ale nie s extremistami typu rastislavz.

Mas pravdu. Taky demokrat ako Ty tu medzi nami extremistami a komunistami nema co hladat a kedze nemoze slobodne diskutovat tak najmudrejsie urobi ked sa vrati na FB stranky LSNS kde bude moct slobodne diskutovat v demokratickom duchu. Snad by nebol taky sprosty a trepal sa niekam kde ho nechcu.

Spamuje, lebo na neho odpovedáš, Viktor zvykne prispievať okolo tém poľovníctva.Nemôžeš vyhadzovať každého kto ti nevyhovuje, dokonca aj keď nemá nič proti Kotlebovi, kým sa správa normálne a nespamuje. Ak sa tu uzavrieme, len ľudia s podobným názorom, PS nikdy veľa percent nezíska.

ano presne ,komunisti a fašisti boli presne takí ako si ty nemajú radi diskusiu.Môžeš si isť podať ruku s mazurekom a s ostatnými pometencami povahovo mate k sebe velmi blízko hoci možno stojite na opačnej strane spektra

Napíšem ti to iba raz, prišiel si sem, aby si kydal na Štefunka, že bol v SDĽ. My o tom vieme a sme s tým zmierení, keď ti to tak strašne vadí v SASke nemajú žiadneho bývalého SDĽ ani komunistu, dokonca sú pravica, tak môžeš svoje úsilie smerovať tam.

Konečne trochu rozumný názor.Ale nechcem ti brať iluzie okrem Trubana a Meška nemáte šancu.A ak títo rozumní ludia uvidia ako sa chovate k ludom tak od vas odidu.Ziskate cca 2% hlasov (ak sa k vam neprida Kiska,co asi neurobi lebo je dôlezitejsie aby zostal prezidentom) .Vitaz nakoniec bude Smer a Kotleba.Uz dnes mam podozrenie ze kotlebu vlastne pasie Smer a kotleba sluzi len aby znizil koalicny potencial dnesnej opozicie.Svedči o tom aj to že kotlebovci už 2 x podržali smerakov v parlamente a za kotlebovcami je Cuper a teda aj byvale HZDS.

Čo nie je pravda na tom čo som pisal o Stefunkovi.Nie je ti podozrive že Stefunko už dnes ked este ani nevie ci PS bude politicka strana nevylučuje povolebnu spolupracu so svojimi byvalymi kamosmi zo smeru-sdl?
Nebyt tu trubana a meska tak ti rovno poviem že PS je nova siet2 .

No nazdar, nacek s brokovnicou. :smiley: Aky ma vyznam “chovat si na hrudi hadov”? Je tu vela ludi ktori mi “nevyhovuju”, no da sa s nimi normalne debatovat. Toto ale nieje debata ked spamuju ako papagaje stale to iste, navyse ked su to nackovia s nazormi absolutne opacnymi ako su deklarovane hodnoty PS? Myslis ze tym ze ked kazdu temu zaplnia tym, ze Stefunko je komanc a cigani su “pain in the ass” ziska PS kopec hlasov a ak im nedame moznost otravovat tu tak PS iba a len kvoli tomu nevojde do parlamentu?
Vies kto ma uspech v biznise? Nie ten kto sa snazi vyrobit vsetko od ihly az po lokomotivu, ci do kazdeho menu dat “Gordon Blue” (viem ze sa pise inak ;-)) aby pritiahol najsirsie masy, ale ten co svoj dzob robi uprimne s uprimnym idealom.
Takze ide o to co chce dosiahnut PS? Je cielom dostat sa do parlamentu za kazdy cenu, ci je cielom presadzovat idealy?
Ja zatial niesom volic PS. Budem nim az vtedy ked PS nebude dalsia zo stran ktora svoje nazory upravuje podla prieskumov verejnej mienky (teda ako to napisal pekne ten troll vyssie - ked to nebude Siet 2.0).