Antifašistická mobilizácia 11.3.2017

Antifašistická mobilizácia 11.3.2017
0

To si naozaj myslíte že všetci tí ludia čo volili kotlebu sú fašisti.Ved kotleba ziskal najviac na strednom slovensku kde ludaci a nacisti spachali najvacsie zverstva.Kotlebu volili vlastne potomkovia a príbuzní obetí nacistov a gardistov.Ludia volili Kotlebu lebo stratili nádej a dôveru v iných politikov.Kotleba ponuka jednoduche ale samozrejme nerealizovatelne riešenia (z 95%).Ludom sa to dobre počúva a preto ho volili.Ale je to len druhý fico len z opačnej strany.Kotleba by bez tych voličov bol nikto.Ale velkým ho robí protiludová politika ostatných strán pravice aj lavice (ak tu vobec nejaka lavica je,lebo Smer nie je lavica ale je to strana oligarchov) Tak sa chlapci zobudte lebo v dalšich volbach to znovu vyhraju Smeracky oligarchovia a kotleba.

Nie vsetci. Je medzi nimi aj cast nesvojpravnych idiotov. Maj sa.

Podľa mňa ich netreba hádzať do jedného vreca, Viktor nezvykne spamovať narozdiel od kolegu vyššie. Tiež ho nemusím a veľakrát som mu aj odpísal ostrú reakciu, ale podľa mňa sa mu tu asi páči keď tu dosť často prispieva, tak prečo ho odháňať ku Kotlebovi?

Potomkov a príbuzných obetí nacistov a gardistov (hoci aj terajsich volicov kotlebu) si nazval nesvojprávnymi idiotmi ,toto je presná charakteristika tvojho extremizmu len preto že niekto nezdiela tvoje názory.

Pozerám, že zelené M dnes zaútočilo na mnohých frontoch … :slight_smile:

no ahoj janko dneska ti to tu je vraj sami troll.

Mozeme odpad aj separovat. Neviem ako v polovnictve, no v teme fasizmus okrem spamovania nerobi nic ine. Jasne ze sa mu tu paci ked ho bavi trollovat a robit si prdel z toho ake reakcie vyprodukoval. On uz je u Kotlebu. Zachranovanim jeho stratenej duse ktoru aj tak nezachranis ale naopak odide mozno 10 ludi lebo takych “vsehochut” stran ktore sa chcu zapacit vsetkym je tu habadej. Ludia chcu niekoho kto sa vyjadri jasne a bude si stat za nejakymi principmi napriklad fasisti tí sa vyjadruju jasne a zrozumitelne. Konkretne napriklad ja odtialto odidem ak odtialto nezmiznu hentito lebo naco ak sa tu neda normalne bavit. Keby bola aspon moznost blocknut ich ze nech sa mi ani nezobrazuju ich prispevky.

Tie obete mozno nemozu za to co sa im narodilo.

Naštastie je tu ešte OLANO s par ludmi ktorych nebudem mať problém volit napriklad Remisova popripade Beblavi,Dubovcova,Zarnay .Len som chcel vediet čo je to tu za ludí ale hovorim okrem trubana,meska a mozno aj iný ale vsetkych nepoznám je to tu dost extremistické a netolerantné.Truban a Mesko by mali kandidovat ako nezávislí (mozno cez OLANO) aby na seba nenabalili smrad bývalých extrémistických lavičiarov.Rastislavz mi pripadá ako člen Svetlého chodníka (extremisticka lavicova gerilla)

Takže obetiam fašistov a gardistov sa narodili nový fašisti a gardisti.Ty budeš chcet byt asi nový minister propagandy stakýmito myšlienkovými pochodmi.

Takže chlapci lučim sa dnes s vami samozrejme znovu heslom (lebo treba si to stale pripominat)
STOP fašizmu,extremizmu,národnému socializmu a komunizmu a neubližujme zvieratkam ! PEACE

To sa mám volať ľudová strana?

Ide o to aké má strana hodnoty. Tú stranu môžu voliť aj ľudia, ktorí nemajú úplne rovnaké hodnoty ako tá strana. Ak budeme voliť PS len liberáli nespraví veľa percent. Myslím, že už tunajší spamer odchádza a ten druhý asi tiež. Viktor dosť prispieva ku fašizmu, to je pravda, ale aj tak si nemyslím, že je troll. Proste mne až tak nevadí, aby som mal potrebu odtiaľto ho vyhadzovať a to ku Kotlebovi mám extrémne negatívny postoj.

Ludo ty si sa podla rastislava asi ani nemal s takým menom narodit.Tebe podla neho bolo predurčené byt ludakom .Tak ako podla rastislava su potomkovia obeti fašizmu ktorí volili kotlebu fašisti.A to len preto že lavica na Slovensku radikalne zlyhala a produktom tohto zlyhania je extremistický oligarcha Fico a Kotleba.Za vznik tychto dvoch kreatur fica a kotlebu je zlyhanie Lavice a socialnej demokracie na SK a to si títo ludia tu odmietaju priznat (lebo Stefunko)

Nie, Ti volici kotletu asi prisli z Marsu nie? :slight_smile:

Ano niesi ludak ale OLANO volit budes. :slight_smile: Ludi ktori maju po Kotlebovi vo svojich radoch viac xenofobnych katolikov ako samotne KDH. Pre Tvoju info, ja s PS nemam nic spolocne, niesom s tymto hnutim v ziadnom vztahu. Ja som volicom Liberalnej strany ktora ale este nevznikla a mozno ani nevznikne. Dovtedy volim mensie zla.

Ano ale nie taki ktori maju diametralne odlisne nazory.

Mne nezáleží na žiadnom názore, ani mojom.
Rozhodujúca je pravda.

A Ty zjavne poznáš absolútnu pravdu na všetko, že? :slight_smile:

Ešte ju hľadám. (20 znakov)