Členovia

Členovia
0

Ahojte. Je tu niekto zo ZA kraja ? Ja som konkrétnejšie Kysuce - Čadca, nech o sebe vieme :slight_smile:

Ja som Žilina, resp. bývam Zbyňov.

Čaute. Orava - Dolný Kubín

ja som z kysuckeho lieskovca :slight_smile:

Už sme 4 kusy :smiley: Zo Zbyňova mám psíka a cez Lieskovec som dnes išiel. :wink:

Ja som z Kysuckého Nového Mesta :slight_smile:

Ja som drotar od Ziliny, Velke Rovne dedina. Lenze 95% casu travim v BA.

inac v maji / juny by som mal byt aj na kysuciach. mohli by sme dat stretko.

Bezpochyby !!! :slight_smile: Do vtedy sa mi hádam aj podarí pozháňať na kysuciach viac ľudí a bude aj kysucká komunita :wink:

Žilina/Lietava - Ale inak stále srdcom Horehronec :slight_smile:

Pridajte sa aj sem do hlasovania. Ako urobiť, aby si to ľudia všimli a nevytvárali sa dodatočné témy? :slight_smile:

Ja som z druhého konca ZA kraja - z LM

Zazriva Grune 47. Je tam celkom slusna chalupka na pripadne treff, daleko od hlucneho davu.

Pozdravujem z Martina - mesta pomýlenej matice a mnohých výziev. A stretnutie s Martinom, Radom a Fedorom tu u nás minulý týždeň bola osviežujúca.

Ahoj ja som z Rákovej čo aj kameňom dohodim do Čadce :slight_smile:

Ahojte,

ja som priamo ze Žiliny ale aktuálne občan obce Malinovo/Eberhard, okres. Senec.

Srdcom však stále na severe…

@ctulu @Byrto @Peter_Trmos @Safro @Pavel.Simon @Michal_Svajda @Roman1 @MarekHvolka @Tibor @MLF

• dalsi.

cez tento vikend (piatok a sobotu) ideme dat stretka v ramci severu.

najskor bude v povazskej v cooltajneri verejna akcia:

ale hlavne potom v sobotu 24.6. o 16:00
miesto bude: Stanica Žilina-Záriečie, Závodská cesta 3/2844

bude stretko ludi co chcu byt dobrovolnici alebo sa viac zapojit do PS.
stretko bude za ucelom vytvorenia komunit na severe, Kysuce, Orava a samozrejme Zilina a zalozenie koordinatorov pre sever.

a prihlaste sa na tento formular.

Ako to dopadlo v Žiline ? Ja som bol na svadbe, takže sa mi nedalo …

Zdravím Vás priatelia, ja striedavo žijem v žiline a v ružomberku, ale podnikateľsky pôsobím aj v dolnom kubíne:-)

ako funguje na FB skupina “Progresívna Žilina”? vstup je obmedzeny nejakymi podmienkami? alebo je to nejaky hibernujuci projekt? akosi sa totiz neviem dozit schvalenia ziadosti…