Členovia

Členovia
0

@Ivan_Sakin je zaneprázdnený, ale určite sa na to rád pozrie :grinning:

@Pet45 vdaka. nebudem Ivana stresovat, pocka to. len ma zaujimalo, ci nechodim tukat po pleci mrtvolu :slight_smile:

Ahoj. Napríklad aj ja som zo skupiny “Progresivna Žilina”. S čím presne potrebuješ pomôcť? Lebo pokiaľ viem, nových členov určite potrebujeme :grinning:

Zdravim Eva, @evasugarova, skupiny su zatial uzavrete pre aktivnych dobrovolnikov, az neskor sa budu otvarat pre dalsich ludi.

Pokial mate zaujem sa aktivne zapajat, tak budeme radi a napiste mi nieco o sebe a aka je Vasa motivacia sa pridat do spravy.

Iba som pre zaciatok hladala miesto, kde su sustredene info o aktivitach v ramci mojho mesta. Nech mi neujde pripadne stretnutie. Kedze po vas pokukujem uz nejaku tu dobu.
Uprimne, netusim, co je to “aktivny dobrovolnik”. Ja som prilis velky introvert, aby som chodila s transparentom po meste a oslovovala nahodnych okoloiducich.

Niečo ako ja. :grin:

Rozumiem, ak mate zaujem o stretnutie, tak Tomas @Mito86 koordinator pre Žilinu Vam urcite napise a stretnete sa. Radi Vas potom pridame aj do skupiny.

Ups, moja chyba, nejako mi ušlo, že Eva nie je medzi dobrovoľníkmi.

Tá skupina je pre interných dobrovoľníkov.

@evasugarova, najskôr treba vyplniť dobrovoľnícky formulár na hlavnej stránke :grinning:

https://www.progresivne.sk/pridajte-sa/

Stretnutia žilinskej skupiny mávame každú druhú stredu o 16:30, Stanica Žilina-Záriečie. Najbližšie máme stretko 22.11. Radi ťa tam privítame. Alebo už teraz v sobotu (11.11.) od 13:00 začínáme kampaňovať v meste, tak niektorých môžeš stretnúť aj tam. A jako písal Ivan, koordinátor pre Žilinu je Tomáš, @Mito86.

Ahoj Eva. Pisem ti spravu.

Tak v Žiline nás nie je veľa, sme skôr na mailoch prípadne FB - treba sa ozvať skôr @Mito86 on je koordinator v ZA

ahojte, som tu nový a som z Kysuckého Nového mesta, vidím, že v ZA kraji vás nie je moc veľa, tak ja len, že ste sa rozrástli o jedného člena :slight_smile: …mávate ešte stretnutia každú druhú stredu na Záriečí?..

áno, na FB bude určite info, možno sa zmení mesto, čas nie. Najbližšie je to budúca streda