Čo s fašizmom na Slovensku ?

Čo s fašizmom na Slovensku ?
0.0 0

Dlhodobo to ukazuje . Už viem o aspoň troch štyroch prípadoch kde pekne podporili smer aj keď to odporovali ich “pilierom a hodnotám”. Kotleba ktorý tak chcel zničiť štandardné strany je zrazu štandardná strana , je to zaujímavé ale nečudujem sa . Komunisti mali ku fašistom vždy blízko , toto je prakticky pakt Molotov-Ribentrop ako si z pomocou nenávisti a mediálnej manipulácie rozdeliť slovensko a panovať .

Pre mňa by bola takáto iniciatíva zo smeru PS veľmi vítaná , rátajte s tým že ak bude verejná zbierka určite prispejem na letáky .

Pridajme sa k matovičovmu nápadu, aby VŠETKY politické strany odpovedali na DETEKTORE lži, nakoľko sú ovládané gorilami.

Vy nemate ponatia, co je to nezistna pomoc, altruizmus a humanizmus. Situacia, kde by ste interne odovzdali niekomu 1488 eur v tajnosti a bez toho, aby sa to ktokolvek niekedy dozvedel, je pre vas nepredstavitelna. Zivot tych ludi je vam ukradnuty, vy si len robite kampan a budujete si PR. Prve, co po vasich daroch spravite, je fotka s popisom, kde svoju pomoc vychvalite do nebies a prezentujete sa, aki ste chutnucki a milostivi. Ale zabudli ste, ze kral, ktory musi vykrikovat, ze on je tu kralom, nim uz davno nie je.

To teraz tým ľudom budeme zakazovať, aby sa tam objavili, lebo niekoho pohoršujú? V čom budeme potom iní oproti tým náckom?

Za 1488 by mal byt rovnaky postih, presetrovanie ako za Hakovy kriz ak osoby maju / mali docinenia so subjektami potlacujucimi alebo podporuju potlacanie zakladnych prav a slobod

Môj názor je taký, že nič nebráni nikomu odovzdať nejakej rodine v núdzi symbolický šek, na ktorom bude veľkými písmenami úplne náhodou napísaný napr. text “KOTLEBA JE FAŠISTICKÝ PARAZIT” a mohli by tam byť napr. uvedené sumy 29,8 a 19,44 €. Fotky z takéhoto humanitného podujatia by sa dali šíriť sociálnymi sieťami a všetkými možnými ďalšími cestami. V pohode aj zavesiť na všetky fašistické stránky. Veď tie písmenká vôbec nemôžu za to, že sa tam náhodou vyskytli, to máme teraz zakázať tie čísla alebo písmenká v náhodnej kombinácii? A žiadneho Kotlebu čo by bol fašistický parazit ani nepoznám, vy áno? Mne to príde ako lepšia reakcia, než snažiť sa chalaňov trestne stíhať pre takú prkotinu.

Militantná demokracia je fajn a treba ju konečne začať uplatňovať. Určitej je dosť dôvodov na rozpustenie tejto fašistickej strany. Ale nešiel by som do toho, že sa bude vážne reagovať na takúto detinskú provokáciu. Niečo tak infantilné si žiada jedine tak zosmiešnenie.

Teraz keď darujú 5000 euro cca tak akože prestanú byť fašistami, najmä keď za voľby dostali 5 000 000 Euro a 5000 je oproti tomu nič?

Viac by mohli dať, len ma premohla zvedavosť, že koľko by už bolo dosť.

Fašistami prestanú byť až sa vzdajú svojej ideológie a sympatií k Hitlerovi … Ja len dúfam že nikto nebude chcieť premárniť 4 roky tým aby sa zistilo že nevedia ani “svietiť” ani “kúriť” …

Nejde o sumu, ide o ich uvažovanie. Kotlebovci a ich sympatizanti vypadajú a rozprávajú ako tupí skinheadi, s ktorými som zvykol mať problémy v časoch počas strednej školy. Ja si tie typy dobre pamätám a nikdy nezabudnem.

Stranám sa už podarilo zakázať prijatie daru v tajnosti.
Mohlo by sa zakázať aj darovanie v NEtajnosti.

lebo ked tu prídu k moci náckovia (nie keby, ale keď, lebo je len otázkou času kedy vôjdu do vlády) tak prví na odstrel budú práve oni

… ja by som ich tak nepreceňoval, 90% slovákov chce jednoznacne zotrvat v EU, takze v tomto by som videl veľký rozpor, kedze tí klauni hlásajú odchod z EU a nielen ze si to nevedia obhájit ale ani sa o to nepokúsajú, takze ak by prislo k niecomu váznemu tak ich nakoniec ľud setne dole, pretoze znizovanie zivotnej úrovne uz beztak mizernej tu nikto nedovolí až na minoritu exotov

To teraz tým ľudom budeme zakazovať, aby sa tam objavili, lebo niekoho pohoršujú? V čom budeme potom iní oproti tým náckom?

… ono média sa toho zámerne chytajú a špeciálne sa zameriavajú na kamerové zábery a rozhovory s rôznymi tranzvestitami a dúhovými homosexuálmi atď, bolo to tak na proti-fasistickom pochode v lete v BA 2016 aj na festivale pohoda, ktorý má politický podtón v tomto smere a aj na terajšej akcii co bola v BA na SNP, … viackrát som si vsimol okoloidúcich s nákupmi a aj policajtov ako frflú ze je to banda pošukov atd, na internete samozrejme milión-päť komentov ze pochod uchylákov atď, … úcast týchto ludí sa dá ľahko zneužiť v prospech náckov a čiastočne diskredituje tú akciu alebo jej posolstvo

EU maju v zuboch minimalne volici SMER, SNS, LSNS, a nasli by sa aj v inych stranach, napriklad vela rusofilov je aj medzi volicmi KDH a OLANO. Okrem tej EU, vacsina stran je za obmedzovanie osobnych slobod. Takze LSNS sice nebudu mozno zostavovat vladu sami ale budu ju zostavovat spolu so SMER-om a SNS, pripadne aj s LSNS a KDH.

Jáj, ach, MÉDIÁ, BU, BU, BU. Ak deti nejedia Liberáli a Slniečkári, tak ich zjedia MÉDIÁ. Asi ste si nevšimli, ale papagájujete tu najmä heslá ktoré práve prostredníctvom tých zlých, zlých, zlých médií šíria Fico, Putin, Trump a podobní.

Áno, vo väčšine Slovákov je fašizmus a intolerancia zažratá a najmä medzi policajtami je veľké percento násilníkov ktorí sa policajtami stali najmä preto aby si mohli do niekoho kopnúť.

Veď OK, hovorím, zvolili ste si že “radšej nácek ako homosexuál”. Tak budete zberať plody svojej voľby.

P.S. Tak kedy teda zorganizujete ten bezdúhový, bezslniečkársky, beztranvestitový protest proti náckom?

Nedá mi nepridať ešte ku Kotlebovi:

http://hnonline.sk/slovensko/931416-obchod-kotlebovcov-ponukal-zaujimave-akcie-pri-nakupe-nad-8818-korun-zadarmo-obusok

Ďalšia náhoda.

Ja som považoval Kotlebu za fašistu skôr ako väčšina terajších Kotlebovcov vedela, že Kotleba vôbec existuje. Malé plus pre Matoviča za to vystúpenie.

A stále budú niektorí ľudia nad tým krútiť hlavou, že prečo by kvôli tomu mal byť fašista. Aj keď verím, že aj po tomto ich bude zase o niečo menej.

Rád by som zdieľal tvoj optimizmus, ale skôr odporúčam sa učiť cudzie jazyky a robiť si prax v nadnárodných firmách, aby si mohol začať odznova v inej krajine, ktorá ti poskytne azyl. :cold_sweat:

To síce všetko spĺňam, ale zatiaľ sa nechystám utiecť :slight_smile:

Niektorí ľudia iba potrebujú čas, aby si uvedomili, že sa nechali oklamať a zvábiť (z)vodcom a “budú sa potom za to hanbiť” - citujem jeden celkom výstižný výrok.

Neviem ako dlho sleduješ politiku, ale títo ľudia sa väčšinou preskupujú od jedného psychopata k druhému. Niečo ako uvedomenie podľa mňa nehrozí.