Čo s fašizmom na Slovensku ?

Čo s fašizmom na Slovensku ?
0.0 0

Jezisa Krista aj umucili a nepomohlo. Tadialto cesta nevedie.

Porovnávať Ježiša Krista s Mazurekom, ktorý propagoval fašizmus. :joy:

Aj Tiso propagoval Jeziska. Aj na krku ho nosil kym mu nevymenili kravatu :grinning:

tolko nenavisti…

A teraz mnohí nosia Tisa , aj vytetovaného.

Niekto si tu koleduje o nové “posily”, ktoré budú mať vytetovaného mizíka s mazurekom.

Nech si vytetujú Mizíka s Mazurekom, budem aspoň vedieť, keď takého stretnem, čo je zač.

Keby Tisa vtedy nechali nažive, teraz by ho nikto vytetovaného nenosil.
Možno by mali Ježiška.

Keby toho vtedy neukrižovali, nikto by ho na krku nenosil.

Dokonca ani Kain, prvý vrah nebol popravený. Asi už vtedy tušili, ako by sa to mohlo zvrhnúť.

Nikto normálny nezačne voliť kotlebovcov kvôli tomu, že ich člen bol odsúdený za propagáciu fašizmu.

Na Slovensku niesu normálni ľudia.
Ani inde na tejto planéte.

Len tak pre zaujimavost Tisa doslova vykopala strana kapitana Danka a spravila z neho modlu. Dokonca sa nevie, ci v hrobe Tisa je Tiso. Ta ista SNS co je dnes v koalicii s Mostom a zvyskami Siete.

To mohlo byť ešte za predsedu Stanislava Pánisa.

nahlasujem…

Čo akože nahlasuješ? Nie sme ŠTB. Akurát je zaujímavé, že robia propagandu na židobooku, či ako to nazvali. Asi im veľa fanúšikov na ruskej ukradnutej verzii FB nedošlo. Tak musia používať chazarzskú sociálnu sieť.

toto je celkom dobry navod:

Už má pripravenú ďalšiu stranu. Ak nezačnú stíhať aj konkrétnych ľudí, tak im to len pomôže.

Nech sa príjme ústavný zákon ako v Nemecku, že keď je strana zrušená už jej predstavitelia nemôžu založiť novú. A Kotleba a spol sa môžu venovať práci, kde by ich schopnosti a intelekt mohol byť maximálne využitý, zametať chodníky.

V prípade kotletu je to ok, teraz si predstav že by tento nástroj využil na opozíciu . Rovnako ako s možnosťou prezentácie v médiach , slobody slova atď. Predtým než si tento “super nástroj” proti kotlebovi chceš vyskúšať si predstav ako by terajšia koalícia rozprášila svojich protivníkov . A keby takto rozpráši napr. sas dalo by im to martýrsku podporu v uliciach ? Ak áno , potom prečo nie aj takému kotlebovi ?

Ja som proti tomu aby sa tu zakazovali strany a iné perzekúcie (ak teda niečím daný človek nesplní skutkovú podstatu trestného činu tým pádom smer väzenie ) . Ich konanie má byť konfrontované , pozri si napr. diskusiu na ta3 kde ho zničil hlavne matovič aj zo sulíkom (a to matovičova nemusím) .
A ďalší bod má byť zmenenie vecí vo vláde ktorá podporila tieto extrémy, musí sa odstrániť korupcia , rodinkárstvo a taký idioti ako kotleta nebudú mať šancu .

Ja som tiež skôr za to, aby ľudia pochopili čo sú zač a nezvolili ich. Lebo ak by ľudia už nechceli Kotlebu znamenalo by to, že príčiny rastu Kotlebu boli potlačené. Takto sa len to zakáže, ale ten ich volič nezmizne a neodstránia sa príčiny.
Zas na druhej strane, ak máme zákon proti extrémistickým stranám a bolo vznesených myslím vyše 160 návrhov na ich zrušenie a prokurátor uznal, že má dosť dôkazov na to aby preukázal, že naozaj propagujú fašizmus tak je to podanie správne. A nalejme si čistého vína, myslíš si, že nie sú fašisti? Ak áno, tak potom majú byť zakázaní, lebo fašistické strany nemajú v demokratickej spoločnosti miesto. Tiež ale nechápem, prečo nie sú zakázaní komunisti.

Osobne si myslím, že prípadné zrušenie nič nerieši, dokonca z nich môže urobiť istých martýrov.
Hlavný problém je inde - máme tu alternatívu pre ich voličov? Popísalo sa mnoho článkov o tom, kto sú ich voliči, existujú analýzy, názory, odsudzujúce vyhlásenia… Ale ešte som nevidel, že by niekto prišiel s reálnou stratégiou, ako osloviť ich voličov…

Hm…, “založiť”… A ako je to v tom Nemecku s kúpou, či inou formou prevzatia strany? Môžu sa tí členovia zrušenej strany stač členmi inej strany?