Čo s fašizmom na Slovensku ?

Čo s fašizmom na Slovensku ?
0

Problem je, ze na to aby si dosiahol raz mzdy potrebuje Slovensko iny druh ekonomiky. A ten si vyziada aj prehlbovanie soc. rozdielov medzi ludmi=motivaciu. Kupene pracovne miesta, ktore tvoria dnes ekonomiku su tu hlavne kvoli lacnej pracovnej sile.

Co ma najviac trapi pri zvysovani miezd je to, ze sa nezohladnuje sposob akym sa to robi. Napriklad zvysovanim pracovnych uvazkov a zbavovanim sa menej vynosnych alebo servisnych sluzieb.

A takto nam propaganda znicila Maraton v Rajci.

Maraton klub Rajec sa od toho distancuje nakolko velky Rajecky den je akcia mesta.

A statosta???

Nuz kuknime sa na jeho historiu.

:frowning:

odporucam si pozriet a vypocut o raperoch a extremistoch, od 13:35…

Práve naopak, na rozdiel od Kotlebovcov či komunistov ktorí chcú aby všetci písali rovnakým perom, všetci boli blond, mali rovnaké oblečenie, rovnaké zásluhy, rovnaké práva, rovnaké platy - ja akceptujem že ľudia sú rôzni, len hovorím že Homer môže pracovať v jadrovej elektrárni iba v kreslenom filme. Ja nechcem prenasledovať žiadnych ľudí preto že sú iní - že rešpektujem každého človeka ale ešte neznamená že každému zverím aby ma istil pri výstupe na strmý svah.
A prosím Ťa vysvetli mi ako takto prispievam nárastu jeho preferencií keď otvorne poviem že nácek je náckom? Práve naopak, preferencie mu budú stúpať keď budeme ospravedlňovať a obhajovať absurdné dôvody prečo ho niekto volil.

Co sa tyka tej jadrovej elektrarne pracuju tam aj narkomani.

Treba si vsimat trosku ich marketing a potom zistis ako ich podporujes. ( jeden z dovodov preco mi je luto ze PS nebolo na DOD NRSR).

Nemyslim si, ze nefungujuce statne institucie, slabepravme povedomie, lacna pracovna sila ako konkurencna vyhoda su absurdne dovody.

LSNS je jediná strana ktorá proti týmto veciam “bojuje”? Volič nemá na výber, všetky ostatné strany majú vo svojom programe znefunkčnenie štátu, oslabenie právneho štátu a zasadzujú sa za dovoz pracovnej sily?
Toto niesu dovody, teda minimalne toto niesu jedine dovody kvoli ktorym ich volia. Dovody ktore zavazia pri rozhodovani ci budem volit LSNS alebo inu “nestandardnu” stranu a kvoli ktorym ich volia, sú “Cigani vyciciavaju system”, “EU vyciciava Slovensko”, “Kiska je Žid”, “NATO zotročuje Slovensko”. Ja som na ich pofidernych strankach nevidel ani zmienku o uprave pravneho systemu (teda snad okrem nazorov zeby malo byt povolene nosenie zbrani) ci inych systemovych krokoch ale videl som kopec nadavok na Ciganov, Židov, EU, NATO, Kisku, Soroša, oslavne ódy na Slovenský nacistický štát a Rusov…
Volič má informácie a má slobodnú vôľu pri výbere. Tak čo to je za človeka ktorému sa páčia takéto idey, prípadne čo to je za človeka ktorý volí stranu napriek takýmto ideam?

Tak ako tvoj mozog hlada skratky tak aj mozog ich volicov hlada skratky.

Bohuzial standartne strany ukazali svoje standardy a vysledky. A realita je, ze to bolo bla, bla, bla.

Volia ich preto lebo im rozumeju, ziju s ich problemami, su ako oni. Kosela je vzdy blizsie ako kabat a odsudzovanim namiesto mentoringu to sme este vzdialenejsi ako kabat.

Ja nepopieram ze “standadne” strany zlyhali. Len sa pytam preco niekto z tej spusty “nestandardnych” stran voli prave LSNS a nie niektoru nestandardnu stranu ktora nieje zaroven aj nacisticka. Ano rozumeju im - lebo pouzivaju vo vetach iba podmet a prisudok. V kazdom pripade LSNS je uz standardna strana (ak ako standard definujeme stranu ktora ma politikov v politickych strukturach), tak teda uvidime ze ci sa k Kotlebovmu bla, bla, bla budu jeho volici spravat rovnako, ze ci “z protestu” nebudu volit LSNS ale niekoho ineho.

Kotleba sa vezie na istote, utlacani a na tom, ze je podstatne aby mal viac hlasov.

Preto by namiesto hejtovania bolo lepsie priniest do najmensich dediniek to, na co by malo byt Slovensko hrde a budovani funkcnych poradenskych centier.

Inak neviem či ste zachytili, ale v žilinskom kraji kandiduje na župana za kotlety Peter Sagan! Samozrejme, nie je to ten známy cyklista, ale žeby kotlety kalkulovali s tým, že keď ľudia uvida na hlasovacom lístku meno Peter Sagan, hodia mu to? Ani by som sa nečudoval…

Možno toho svojho naučia jazdiť na bicykli po volebnom obvode ako to robil Mikuláš dzurinda.

Ja nehejtujem, ja tvrdim to iste - ze do dediniek kde aktivne funguju nackovia treba priniest to na co by malo byt Slovensko hrde (ze nieje to je ina tema) - teda policiu a prokuraturu. :wink:
Samozrejme som si vedomy ze chudoba, kriza a nevzdelanost su zivnou podou pre nackov, no len tym ze tu bude blahobyt nackovia sami o sebe nezmiznu, boli tu vzdy bez ohladu na to aka nalada bola v spolocnosti, aj tesne po revolucii, len sa neustale prelievaju cez HZDS, SNS a LSNS. LSNS necerpa zo sklamanych volicov SDKU ale zo sklamanych volicov HZDS, SNS - ktori podobne ako LSNS mali vzdy plnu hubu Madarov, Zidov, Ciganov atd…
Skratka tym ze naplnis ludom brucha im z gebule neodstranis automaticky nenavist a hlupost.

Tym, ze im naplnis brucha das im sancu ist vyssie a rozmyslat o suvislostiach z trosku ineho pohladu.

Teda pokial ma ten odlisny pohlad kto ponuknut. Tu zlyhava inteligencia ako ucitelia, farari, starostovia proste ta dedinska inteligencia co vychovavala nielen deti ale aj narod.

Si vezmi, ze aj PS Tour bola len v intelektualnych centrach.

Kotlebovcov nie je možné presvedčiť žiadnymi argumentami, že Kotleba je nacista. Včera som to skúšal. Treba sa sústrediť najmä na nevoličov, kotlebovci sú stratené prípady.

Suhlasim. Mozno je to tym ze kedysi to bola inteligencia. Dnes sa z mnohych dovodov, o ktorych sa tu debatuje aj v temach o skolstve, neda povedat zeby to bola inteligencia. Ved sam Magian bol ucitelom - takeho by volakedy ani nezobrali do ucitelskej skoly, vlastne ani jeho rodicia by ho tam neposlali keby ich jeho ucitel nepresvedcil aby zainvestovali a poslali ho do ucitelskej skoly. A starostom sa dnes tiez moze stat hocikto - o tom sme sa tiez bavili v inych temach.
Nejaka jednorazova PS tour nemoze zmenit niečo čo je hlboko zažrate. Je to beh na velmi dlhe trate ale aj keby sme dnes ten proces zacali tak dovtedy kym nedobehneme do cieľa musia byť použite aj ine spôsoby ochrany pred nackami ako je prevencia.

Niekde treba zacat. Umelo tu nezastavis. Ved aj v romane 1848 prisli na to, ze ludia musia prist sami na to co je najlepsie (aj ked tam to malo negativny kontext) lebo sa vratia k predchadzajucemu.

Keby sa robili taketo dedinske tour tak moja technika na to urcena je k dispozicii.

Pokiaľ viem, veľa voličov LSNS kotlebu neznáša, akurát nevedia bez neho zastaviť islamizáciu.

Keď niekoho neznášam, tak ho voliť nebudem, proti migrantom je takmer celá politická scéna na Sk, tak toto určite neobstojí.

LSNS sa ( zatiaľ) darí živiť podozrenie, že keď príde do tuhého, jedine oni budú proti islamizácii NAOZAJ.

Ano, islamizácia je sakra problém, už aj u nás vo vedľajšej dedine kebab predáva moslim… A v BB kde kotlety majú väčšinu už zrejme islamizácia pokročila ešte ďalej keď je taký populárny, tam už snáď predávajú aj falafel a čapujú ťavie mlieko namiesto piva a pálenky.