Fico a jeho "ucelené moslimské komunity"

Fico a jeho "ucelené moslimské komunity"
0

„Turisti chcú prísť k nám, kde nie sú výbuchy, kde nebudú na námestiach otravovaní moslimami,“ povedal Róbert Fico 20. januára 2018 v relácii Sobotné dialógy pri hodnotení bezpečnosti ako predpokladu pre rozvoj slovenského cestovného ruchu. Spolu s priateľmi sme následne iniciovali petíciu na Changenete (http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=946749), ktorú môžete stále podporiť.

Dnes po summite V4 však zaútočil a strašil opäť: “Odmietam - nech si kričia chlapci z bratislavských kaviarní, koľko chcú - odmietam vznik ucelených moslimských komunít na Slovensku. Slovensko je bezpečná krajina, ja chcem zo Slovenska bezpečnú krajinu a nevidím žiadny dôvod na to, aby sme sem navozili tisícky moslimov z celého sveta, ako nás žiada možno Brusel alebo iné štáty. Toto je moja politika, je to politika bezpečného Slovenska, za touto politikou budem stáť a som veľmi rád, že rovnaký názor majú aj krajiny V4.”

Myslím, že na tieto jeho často sa opakujúce bullshity by sme mali mať pripravenú nejakú stručnú, jednoduchú a najmä zrozumiteľnú reakciu…

toto je celkovo problém, nielen moslimov. velke cirkvi si vdaka islamu ako strašiaku u zderakov vybavili az 20tis clenov potrebnych na registraciu. a preto množstvo slovákov nemá podporu štátu na svojej duchovnej ceste, vo svojej viere. napr. ak by u nas bolo čo len 500 veriacich v lietajuce špagetové monštrum prečo nemajú rovnaké pravo na podporu ako RKC. pomohlo by im aj par tisic eur ročne určite. a rozhodne by to neboli moslimovia. takychto menších cirkví by mohlo vzniknuť aj desiatky. monopol na nabozensky biznis by sa tym okresal. samozrejme lepsie riesenie je finančná odluka.

Neda mi to, aby som nereagoval na nasho p.premiera, ktory sa pravdepodobne len teraz zobudil. Nechapem o akych kvotach hovori, ved bol pritomny v Bruseli na summite 19.10.2017, kde prakticky nutene kvoty skoncili. Uz su pase.Tu je viac.