Fico a jeho "ucelené moslimské komunity"

Fico a jeho "ucelené moslimské komunity"
0

#1

„Turisti chcú prísť k nám, kde nie sú výbuchy, kde nebudú na námestiach otravovaní moslimami,“ povedal Róbert Fico 20. januára 2018 v relácii Sobotné dialógy pri hodnotení bezpečnosti ako predpokladu pre rozvoj slovenského cestovného ruchu. Spolu s priateľmi sme následne iniciovali petíciu na Changenete (http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=946749), ktorú môžete stále podporiť.

Dnes po summite V4 však zaútočil a strašil opäť: “Odmietam - nech si kričia chlapci z bratislavských kaviarní, koľko chcú - odmietam vznik ucelených moslimských komunít na Slovensku. Slovensko je bezpečná krajina, ja chcem zo Slovenska bezpečnú krajinu a nevidím žiadny dôvod na to, aby sme sem navozili tisícky moslimov z celého sveta, ako nás žiada možno Brusel alebo iné štáty. Toto je moja politika, je to politika bezpečného Slovenska, za touto politikou budem stáť a som veľmi rád, že rovnaký názor majú aj krajiny V4.”

Myslím, že na tieto jeho často sa opakujúce bullshity by sme mali mať pripravenú nejakú stručnú, jednoduchú a najmä zrozumiteľnú reakciu…


#2

toto je celkovo problém, nielen moslimov. velke cirkvi si vdaka islamu ako strašiaku u zderakov vybavili az 20tis clenov potrebnych na registraciu. a preto množstvo slovákov nemá podporu štátu na svojej duchovnej ceste, vo svojej viere. napr. ak by u nas bolo čo len 500 veriacich v lietajuce špagetové monštrum prečo nemajú rovnaké pravo na podporu ako RKC. pomohlo by im aj par tisic eur ročne určite. a rozhodne by to neboli moslimovia. takychto menších cirkví by mohlo vzniknuť aj desiatky. monopol na nabozensky biznis by sa tym okresal. samozrejme lepsie riesenie je finančná odluka.


#3

Neda mi to, aby som nereagoval na nasho p.premiera, ktory sa pravdepodobne len teraz zobudil. Nechapem o akych kvotach hovori, ved bol pritomny v Bruseli na summite 19.10.2017, kde prakticky nutene kvoty skoncili. Uz su pase.Tu je viac.