Hľadajú sa moderátori/admini - Moderovanie kategórií a vyberanie najlepších príspevkov

Hľadajú sa moderátori/admini - Moderovanie kategórií a vyberanie najlepších príspevkov
0.0 0

jj to suhlasim, ale niektore veci nemozu ist zasa tak verejne hned von.

ale urobime viac kategorii clenstva aj na tejto platforme, resp. fora s ludmi, ktori su aktivnejsi.

To sa dosť nabeháš a dosť popiješ, Slovensko je veľké… (tým so chcel povedať, aby ste tu z toho zase nerobili bratislavocentristický klub :slight_smile: ).

ahoj. ved je tour po slovensku: https://www.progresivne.sk/tour-progres-slovenska/

v BA nie je ziadna. takze ti, co maju daleko do BA sa mozme postretavat na tej tour.

ostatni, mozeme spravit stretko v BA niedke na pive a pokecat spolu vsetci. nemyslim si, zeby bol taky problem tam aj dobehnut, ked niekto chce aj z Kosic :slight_smile:

Jasne :slight_smile: , len tour zrejme nie je “neoficiálne pivo”. Mne sa veľmi páči, že PS plánuje nezabudnúť na to, že aj mimo BA žijú tony aktívnych ľudí, v regionálnych otázkach lepšie zorientovaných než Bratislavčania. Páči sa mi to o.i. aj preto, lebo napríklad Kotleba. A tak som iba chcel jemne pripomenúť, aby na to PS určite nezabúdalo.
Bohužiaľ, ja osobne budem v čase tour mimo Slovenska :-(.
Koniec off topic :slight_smile:

nezabudame nato, neboj.

ved svojim sposobom aj tato elektronicka platforma je preto, aby sa jednoducho mohli do diskusia pripojit ludia z celeho slovenska :))

Ale veď pivo majú všade… aj na Floride. :wink:

Fotografiu mám na tomto fóre od absolútneho začiatku a uvádzam tu svoje občianskej meno. (To, že sa vám zdá trochu netradičné, je váš problém). Okrem toho, moju identitu a existenciu si je možné bez problémov potvrdiť aj obyčajným gúglením.

Od kategórie “Vylúčené komunity” by som navrhoval odčleniť osobitnú kategóriu “Ťažko zamestnateľné osoby”. Verím, že táto kategória ma zmysel, ktorý by som vedel odôvodniť mnohými argumentmi. V prípade prijatia tohto návrhu chcel by som sa o ňu starať.

Prosím prečítajte si a prihláste sa, kto bude chcieť. :slight_smile:

@truban, @mdubeci - navrhujem spraviť forum pre štátnych zamestnancov - Hasičov, Policajtov, Vojakov, ale aj úradníkov. 90 percent vecí, ktoré som nahlasoval na NAKA som mal z fora od hasičov a 90 percent z nich NAKA potvrdila a bol z 3 strán podaní asi 300 stranový vyšetrovací záver. Často porozprávajú o veciach, o ktorých ani netušíme. O veciach ktoré mnoho krát ohrozujú bezpečnosť (napríklad ako vojenský útvar vyhadzoval chemické látky do smeti). Alebo, ako 5 percent dostane skrátený pracovný čas kvôli teplu, a 95 percent nie. A keď to začneme riešiť, prečo je na MV SR diskrimininácia, a prečo sa nevykonalo meranie tepla na pracovisku (objektivizácia faktorov práce) - získame z tých 95 percent veľa sympatizontov.
Aby sme sa tam vyhli extrémom a protiprávnej činnosti tak moderované fórum.
Sú to tiež ľudia a pocit, že ich niekto počúva (číta) a zaujíma sa o ich problémy, nám ich môže priniesť ako voličov. Keby povedali svoj názor v práci, napríklad na také veci ako teplo na pracovisku, práca bez prestávky na jedlo a podobne, tak sa môžu so svojou prácou rozlúčiť. Odbory sú tam viac ako skorumpované - veď podporovali Kaliňáka a ostatných vedúcich, nadriadených.A dajú sa tam veci meniť už teraz aj keď PS nie je strana.

ahoj. podla mna staci podkategoria tu na komunite.
urcite to je zaujimavy obsah a aj nam pise vela policajtov atd… neviem nakolko budu ochotni o tomto rozpravat na verejnej platforme, ale ja som za.

skusis to rovno odstartovat nejakou temou? potom ked ich bude viac spravime kategoriu atd…