Hybridná vojna a jej nebezpečenstvo pre našu spoločnosť

Hybridná vojna a jej nebezpečenstvo pre našu spoločnosť
0

Narazila som na zaujímavý dokument, čo a ako sa deje v Čechách. Nie je na čase začať sa brániť hybridným útokom na Slovensku? Máme vôbec nejakú stratégiu?

Podľa tohto boli Rusi zamontovaní aj v sprisahaní v Čiernej Hore, keď chcela vstúpiť do NATO

Ono media su velmi silna “zbran” a internet je z nich najsilnejsia. Ale z dlhodobeho hladiska by som mal skor obavu o toto.

http://pc.zoznam.sk/novinka/prvy-humanoid-s-obcianstvomsophia-je-obcanom-saudskej-arabie

Ja ani nie ten robot by mal možno väčšie schopnosti kriticky myslieť ako bežný občan. :joy:

Toto je rozhovor z februára, spomínajú sa tam aj hybridné hrozby:

Lenze ak prekroci urcitu hranicu moze byt pre ludstvo ozaj vaznou hrozbou. :roll_eyes:

Nevadí aspoň budú konečne žiť na planéte Zem inteligentné bytosti. :slight_smile:

A ludia odidu napr. na Mars, nie.:grinning:

Akí ľudia? :joy:

Ok. Chcel som len podotknut, ze z dlhodobejsieho hladiska je UI podla mojho nazoru, ovela vacsia hrozba ako terajsia hybridna vojna.V oboch pripadoch by mali existovat urcite mantinely, ktore nemozno prekrocit. Ja len tolko.

Však ja to viem, aj keď väčšia pravdepodobnosť ako ľudstvo zanikne je ono samo. Ja som tiež len podotkol, že možno tá umelá inteligencia by spravovala Zem lepšie a ohľaduplnejšie. Najmä tu u nás čo zvyknem stretať kotleby, tak by som dal prednosť radšej tej umelej inteligencii.

V kazdom pripade, ak sa UI bude pouzivat s rozumom, moze z toho vzniknut celkom fajn projekt ako napr. tato vizia.

Je to sice mimo tuto temu ale myslim ze za precitanie stoji.

…toto sa deje v USA…

Bohuzial aj PS podporuje podobnu dezinformacnu alternativu.

Doba sa posunula a tieto zdroje je tazke odhalit. Vznikaju dimove clony ktore nasu pozornost zameriavaju na pravicovy extremizmus a buduju lubive lavicove weby.

Problem je aj v serioznych dennikoch, ktore namiesto faktov vyvazuju ostatne media, co s poctivou zurnalistikou nema nic spolocne.

Bohuzial ludia nechcu pravdu ale emocie. Pri faktoch tieto media nemaju sancu.

Mozes mi vysvetlit aku ze to dezinformacnu alternativu PS podporuje??? Rad by som bol “v obraze”.

Pozri si PS kanal ohladom strajku VW.

Ze by sa uz konecne aj EU rozhybala??? :roll_eyes: