Ideová konferencia Progresívne Slovensko - 18.9. v Bratislave

oficialne
Ideová konferencia Progresívne Slovensko - 18.9. v Bratislave
0

18.9. sa uskutoční Ideová konferencia Progresívneho Slovenska v Bratislave. Viac informácií nájdete vo FB udalosti.

Kapacita je momentálne plná, ale nájdete tam link na čakaciu listinu. Zároveň, ak chcete byť informovaní o živom vysielaní z konferencie, tak zakliknite “zúčastním sa” na FB udalosť.

ja by som chcel len k tomu podotknut, ako vela ludi pise, ze PSje male alebo neskusene, alebo nevie vela o politike.

tak to, ze pride byvaly Belgicky premier a teraz jeden z top ludi v EU -

a zaroven, ze PS organizuje takuto mega konferenciu, ktora vobec nie je v nasej krajne zvykom a takto prisptupuje k tvorbe vizie a potom aj programu, je naozaj unikatne a hovori to aj o tom, ako je do buducna schopne robit veci.

Ako si môžem overiť, či mám potvrdenú rezerváciu na tú konferenciu? Potvrdil som to hneď ako mi prišiel mail.

Príde ešte jeden email, ktorý potvrdí rezerváciu.

Ok vďaka a kedy by to malo dôjsť?

Čo mám informácie, tak sa postupne vyberajú ľudia na voľné miesta(nie každý pozvaní príde atď). A keď ten email nepríde, tak už voľné miesta nie sú.

Čiže aj keď som hneď potvrdil pozvánku, je možné že sa tam nedostanem?

Ako píše Ivan…

Ibaže by sa niekto odhlásil. Ale viem, že sa hľadali ľudia na pomoc, ale to by vedel @Ivan_Sakin povedať či aj tam už nie sú plné kapacity.

Nj ale ja som to potvrdil hneď, keď tá konferencia bola ohlásená.

Viem, že bolo viac záujemcov, ako bola kapacita konferencie, tak sa vyberali záujemcovia podľa ich “zapojenia” do aktivít PS. Čiže tí(napr. dobrovoľníci, ktorí pomáhali PS s podpismi, prepisovaním a pod.) mali väčšiu šancu ako tí ostatní, ale ani to nebola istota.

@Peter_Michalik máme Ťa potvrdeného a počítame s tebou. :slight_smile:

Super, díky, už som mal naplánovanú cestu do Ba kvôli tomu.

Dresscode je klasika kratase a tričko, alebo nejak slušnejšie ? :wink:

A: Dresscode som zisťoval: košeľa, sako, nejaké nohavice k tomu :wink:

Q: možno mi to uniklo niekde inde - máme niekde k stiahnutiu dokument, ktorý má byť základ pre diskusiu? Rád by som ho prelúskal ešte pred konferou, aby byuo čem :slight_smile:

Prechádza niekto cez Žilinskú župu, čo by ma zobral? Pls. mail.

To je vážne až taký dresscode? Nestačí slušný sveter a rifle? Potom by som si musel brať aj kufor. :roll_eyes:

citujem:

dress kod je business, takze trebars akekolvek nohavice a sako, kravata nie je nutna.

:wink:

tu je program konferencie: http://ideovakonferencia.sk/

dokument bude predstaveny tam…

Ďakujem. Mal som na mysli práve ten dokument.

Dokument bude v internej skupine zajtra :slight_smile: