Kapitán Danko v štátnej dume

Kapitán Danko v štátnej dume
0

Čo si myslíte o vystúpení predsedu NRSR v dolnej snemovni ruského parlamentu? Pomohlo, či poškodilo Slovensku a jeho povesti?

Pochybujem že si niekto všimol tú nulu. Jeho faux-pax sú irelevantné, skonči na smetisku dejín spolu Janom a Ančou a na čele SNS ho vymení nejaký iný buran ktorý sa bude v mene celého národá vtierať cárovi aby mohol za chrbtom tomu národu kradnúť.

Ja to vidím tak, že Danko na rozdiel od iných politikov, ktorí radi udržujú vzťahy s Ruskom, bol z nich najtrápnejší a najsmiešnejší. Jeho výroky, ako “sa musí hlboko pokloniť” a pod., na takú úroveň sa neznížil Zeman ani Orbán. Danko na robenie nejakej zahraničnej politiky očividne nemá a ten jeho výlet nám nič nedal, našťastie bol úplne bezvýznamný a tak ani veľmi nepoškodil. Taký Zeman, nech si o ňom myslíme čokoľvek, tak zobral teraz do Moskvy 140 podnikateľov a z tých jeho výletov sú aspoň nejaké pozitíva.

Inak ešte trápnejší rozhovor, ktorý sa vyhol našim médiam, bol tento https://youtu.be/B5sQuDr2bvI?t=3m30s
Aby tam hovoril sic “môj štátny tajomník hovorí nášmu ministrovi, že neni všetko dobré na západ, ale sú dobré veci aj na východe , preto má niekedy také problémy ako aj moja politická strana” na oficiálnom rokovaní delegácie, to je totálny diletantizmus. Zaujímavé, že tam nezobral Bugára, ale len svojich ľudí.

Myslim si ze sa museli tlmocnici riadne zapotit pri prekladani “generatora nahodnych slov”. :rofl:

Ja by som to až tak nenazval, že bezvýznamný. Bolo to pred voľbou, kde sa umiestni lieková agentúra, Toto jeho análolezectvo Putinovi mohlo mať na to vplyv, že sme tú agentúru nedostali, Ten hlupák je nebezpečnejší ako sa zdá.

Aké? Že si urobili výlet? Či že chcú obísť sankcie a zarobiť na obchode s Rusmi?

Že chcú zarobiť na obchode s Rusmi, čo nemusí nutne znamenať obídenie sankcií. Pre otvorenie očí

Ano, to je dobré pre nich ale v čom je to dobré pre Česko?