Komunita.progresivne.sk bude dočasne zastavená od 1.2.2019

Komunita.progresivne.sk bude dočasne zastavená od 1.2.2019
0

#1

Zdravím všetkých,

ďakujeme, že ste tu trávili čas. Vzniklo tu veľa vlákien a diskusií, ale rozhodli sme sa momentálne komunitu na dobu neurčitú pozastaviť. Obsah nebude zmazaný a bude uložený.

Pokiaľ chcete sledovať PS aktivity, tak sa môžete pridať do našej FB skupiny PS podporovatelia https://www.facebook.com/groups/1726515890981254/

Zároveň sa môžete prihlásiť za členov, alebo dobrovoľníkov tu https://www.progresivne.sk/pridajte-sa/

Ivan


#2

#3

Zišla by sa náhrada, kde by sa dali dôležité veci prebrať bez zaťaženia konkrétnou politickou ideológiou.


#4

Prečo?


#5

… lebo je veľa múdrych a šikovných ľudí, ktorí sú svojou prácou vyťažení na 100% a jednoducho popri nej nemajú čas venovať sa plnohodnotne práci v strane, hnutí… Tu bol priestor rýchlo prezentovať svoj názor, postreh, návrh, … , ktorý ste Vy profesionáli mohli posunúť do reálnej podoby úpravy legislatívy, normy, pravidla…
Myslím že aj touto diskusnou platformou si získalo PS veľa sympatizantov a ak by sa ďalej rozvíjala a prispievatelia by sa stretli so spätnou väzbou od Vás profesionálov - nielen od spoludiskutujúcich príležitostných prispievateľov - bol by to motor pre ďalší rozvoj hnutia a šírenia sa medzi ľudí schopných diskusie a prezentácie zdravých myšlienok.
Držte sa a snáď vytvoríte priestor pre rýchlu prezentáciu nápadov.


#6

Považoval by som za slušné, účelné a transparentné uviesť aj dôvody vedúce k tomuto rozhodnutiu…


#7

Lebo to tu umiera a zrejme to celé ani k ničomu neviedlo.


#8

Diskutujú sa iba kontroverzné veci ( tak to má byť).
Keď je v nejakom období všetko jasné, netreba prispievať.
Taktiež diskusia začína až keď chcú ( aspoň) 2 strany.
Nemá zmysel pritakávať, aby to “žilo”.


#9

A čo tak to vidieť ako nástroj, aby sa nepreberali len témy, ale aj prostriedky na ich realizáciu a konkretizovali sa prostriedky dosiahnutia cieľov, mne tie všetky plány prídu príliš všeobecné.


#10

Slobodu prejavu majú zatiaľ iba v USA.
Kompletný zoznam prostriedkov u nás zákon zakazuje :frowning:


#11

Momentalne sa vela ludi, ktori tu diskutovali stali clenmi, alebo podporovatelmi a tak diskutuju uz osobne a na stretnutiach. Pred parlamentnymi volbami sa to tu zase pravdepodobne rozprudi. Temy zostavaju dalej pristupne.


#12

#13

Ivan, a čo tí, ktorí s vami sympatizujú, ale nestali sa členmi? To je taký problém nechať toto komunitno-diskusné fórum živé? Rozumel by som tomu, že nie sú personálne kapacity na moderovanie takého veľkého množstva vlákien, ale pre to predsa netreba utlmiť celú komunitnú stránku.


#14

by the way, tak dajme tomu jeden a pul miliona ludzi hvari, ze Dzekujem šumne, s drobnymi variaciami podla lokacie jednotlivca. to len, ze tato drobna vada reci tela vam moze ublizit. tych ktorych sa tyka, resp. vlastne netyka teda ublizuje urcite, kedze sa spomenuli hadam vsetky verzie okrem mozno aj vlastne najpocetnejsej. A to vystupenie kolegov po vitazstve. Treba si uvedomit, ze pani Caputova je zjav, v pozitivnom slova zmysle. Kolegovia pan predseda a pan Beblavy su rovnako zjavy, teda zjavi. Dufam, ze mate niekoho podobneho ako pani Caputova v talone. Tym nechcem nikoho urazat. Ja len ze politika je pre sampionov. Neodpusta sa ziadna vada. No a v tom divadle po prejave buducej prezidentky tam bolo vad, viac ako dost. Podobne ako na majstrovstvach sveta vo futbale je jasny a bezpochybny iba sampion. Ostatni su uz diskutabilni, kto mohol byt druhy treti, stvrty… atd… Este raz, politika je iba pre sampionov. Ini budu sposobovat tejto krajine traumu a predlzovat agoniu stratami hlasov, vdaka svojej nedokonalosti… druhy treti… nikoho nezaujima. Ok je ludska bytost, ale. …