Komunita.progresivne.sk bude dočasne zastavená od 1.2.2019

Komunita.progresivne.sk bude dočasne zastavená od 1.2.2019
0

#1

Zdravím všetkých,

ďakujeme, že ste tu trávili čas. Vzniklo tu veľa vlákien a diskusií, ale rozhodli sme sa momentálne komunitu na dobu neurčitú pozastaviť. Obsah nebude zmazaný a bude uložený.

Pokiaľ chcete sledovať PS aktivity, tak sa môžete pridať do našej FB skupiny PS podporovatelia https://www.facebook.com/groups/1726515890981254/

Zároveň sa môžete prihlásiť za členov, alebo dobrovoľníkov tu https://www.progresivne.sk/pridajte-sa/

Ivan


#2

#3

Zišla by sa náhrada, kde by sa dali dôležité veci prebrať bez zaťaženia konkrétnou politickou ideológiou.


#4

Prečo?


#5

… lebo je veľa múdrych a šikovných ľudí, ktorí sú svojou prácou vyťažení na 100% a jednoducho popri nej nemajú čas venovať sa plnohodnotne práci v strane, hnutí… Tu bol priestor rýchlo prezentovať svoj názor, postreh, návrh, … , ktorý ste Vy profesionáli mohli posunúť do reálnej podoby úpravy legislatívy, normy, pravidla…
Myslím že aj touto diskusnou platformou si získalo PS veľa sympatizantov a ak by sa ďalej rozvíjala a prispievatelia by sa stretli so spätnou väzbou od Vás profesionálov - nielen od spoludiskutujúcich príležitostných prispievateľov - bol by to motor pre ďalší rozvoj hnutia a šírenia sa medzi ľudí schopných diskusie a prezentácie zdravých myšlienok.
Držte sa a snáď vytvoríte priestor pre rýchlu prezentáciu nápadov.


#6

Považoval by som za slušné, účelné a transparentné uviesť aj dôvody vedúce k tomuto rozhodnutiu…


#7

Lebo to tu umiera a zrejme to celé ani k ničomu neviedlo.


#8

Diskutujú sa iba kontroverzné veci ( tak to má byť).
Keď je v nejakom období všetko jasné, netreba prispievať.
Taktiež diskusia začína až keď chcú ( aspoň) 2 strany.
Nemá zmysel pritakávať, aby to “žilo”.


#9

A čo tak to vidieť ako nástroj, aby sa nepreberali len témy, ale aj prostriedky na ich realizáciu a konkretizovali sa prostriedky dosiahnutia cieľov, mne tie všetky plány prídu príliš všeobecné.


#10

Slobodu prejavu majú zatiaľ iba v USA.
Kompletný zoznam prostriedkov u nás zákon zakazuje :frowning:


#11

Momentalne sa vela ludi, ktori tu diskutovali stali clenmi, alebo podporovatelmi a tak diskutuju uz osobne a na stretnutiach. Pred parlamentnymi volbami sa to tu zase pravdepodobne rozprudi. Temy zostavaju dalej pristupne.


#12

#13

Ivan, a čo tí, ktorí s vami sympatizujú, ale nestali sa členmi? To je taký problém nechať toto komunitno-diskusné fórum živé? Rozumel by som tomu, že nie sú personálne kapacity na moderovanie takého veľkého množstva vlákien, ale pre to predsa netreba utlmiť celú komunitnú stránku.