Lučenec a okolie :D

Lučenec a okolie :D
0

Asi tak nejak, čo by robil vzdelaný človek v tej diere? Mimo štátnej správy, ktorá je veľmi “atraktívna”, sa vzdelaný človek nemá kde tam zamestnať. Neviem čo za tupých analytikov majú na ministerstve, ale aké sú platy v štátnej správe, potom takí analytici tam pracujú.

Inšpirácia :slight_smile:

Hodnota za peniaze preukázala svoju hodnotu … pre vládu eSeR. Odporučil by som odborníkom, aby si skúsili zorganizovať existenciu v regióne vrátane práce. Tým nemyslím home-office pre Bratislavu, ale reálny život v reálnych podmienkach, denné zamestnanie niekde (nie verejná administratíva - tam nemôžu robiť všetci) aký musia žiť-zažívať a živoriť obyčajní ľudia, pre ktorých ich hodnota za peniaze nemá žiadnu reálnu hodnotu. Z Bratislavy z vykúrenej ministerskej budovy s kávičkou veci vypadajú inak ako na dne jamy.

Presne tak, chlapcom z Hodnoty za peniaze by som odporúčal presťahovať sa do Lc, nech vidia čo je to stredovek. Chlapci by sa veľmi rýchlo prebudili z toho sna. Som si len tak hodil zo srandy v Profesii do filtra Lučenec a zistil som, že 90 percent pracovných pozícií ponúkaných akože v Lc sa v Lc vôbec nenachádzajú, v podstate všetko je skoro západné Slovensko a zahraničie. Tu by tak mohli robiť akurát VPP práce.

Ja bývam pri Lučenci ale som tam každý deň. :slight_smile: Tiež sa k Vám rada pridám.