Martin Poliačik opúšta SaS

Martin Poliačik opúšta SaS
0

Mne sa páči ako všetci okamžite vedia kto kam pojde :slight_smile: ,

editol som tu k tomu anketu:

Snem PS 20.1.2018 - Registrácia

Nemyslím si, že pôjde do PS, lebo tu pôsobí už Martin Dubéci v podobnej pozícií. Martin Poliačik mal podobnú výraznú úlohu v začiatkoch SaS, kým ho Sulík trochu neodstavil. Jeho hlavné dielo je program SaS v roku 2010, tých “120 nápadov”.

Myslím si, že pôjde k Beblavému a pomôže mu utvoriť ucelený program ich strany (ak si dá Beblavý poradiť), lebo teraz majú len také občas až populistické “výstrely z dela”.

Poliačik je liberál a hodí sa oveľa viac k PS ako k Beblavému, Dubéci a Poliačik sa nevylučujú.

Prepáčte, osobne neviem prísť na to, ako nám v tejto chvíli pomôže diskusia na túto tému. Máte potrebu tu a teraz zbierať odídencov z iných strán? Ja by som skôr privítal, aby sme dokázali nájsť spoločné hodnoty medzi tými, ktorí tu už sú, pretože prídu ťažšie časy , kde už len nadšenie nebude postačovať.
Prosím, nevybíjajme sa v jalových diskusiách, ktoré môžu prebiehať aj pod článkami v novinách alebo na FB a pod.

Toto je veľmi vtipná diskusia. O článku z Fľusky :smiley:

Tiež mi to prišlo divné, nikde inde som tú informáciu nenašiel.
V každom prípade, ak sa rozhodnete odísť, ja osobne by som vás v PS videl rád.:slight_smile:

To nevymyslis! To je Fluska! Let’s move on…

A ja že ste už to konečne dostal rozum a pochopil, že SAS už nie je to čo bolo. Tak snáď inokedy. :slight_smile:

Pan Poliacik,
ked uz ste sa tu zjavili, mozte mi vysvetlit preco ste nechali dieta soferovat dopravne vozidlo?
ad 1) je to protizakonne, pani radicova sa vzdala poslaneckeho mandatu podla mna za mensiu vec ako je toto a ako poslanec ste povinny dodrziavat zakony tejto krajiny a vy si svoj protizakonny pocin este date na FB
ad2) je to nepedadogicke (tusim ste povodne ucitel) dovolit dietatu robit nieco co nesmie zo zakona.
Davate mu navod, ze raz si soferovanie vyskusa aj sam bez vodicaku, ved otec ho nechal soferovat uz ako maleho.

Sme taki progresivni, ze verime aj Fluske. :joy:

Sme takí chytrí, že z desiatok príspevkov nebol ani jeden k veci. :smirk:

Skoda, ze nikto nereagoval na to ako niekto uz na 100% vie ze p. Poliacik je uz dohodnuty s PS, chcel som poukazat na konspiracie na ktore si treba davat pozor.

Kazdopadne aspon sa p @Martin_Poliacik znova zapojil do diskusie aj ked stroho…

Inak nazov Flusky, je docela nechutny :slight_smile: ale docela odpovedny obsahu

Marian, BIG LIKE. Tolko vaty, co sa tu zbytocne popise na pomaly kazdy clanok v mediach a zjavne uz aj o statuse na FB, je zbytocna strata casu a energie. Takze zvysok vlakna ani nejdem citat.

Ako sa dá ľahko nachytať takýmto trollingom . Treba sa nad tým zamyslieť , kotleby budú vkuse šíriť taketo veci aby sa snažili ukázať že sas druhá najväčšia strana nieje jednotná a aby oslabili ich pozíciu . Nikomu inému by to nenahrávalo . Ja inak kvitujem na poliačikovy to že je v sas aj keď sa z predsedom vo veľa veciach nezhodnú a páči sa mi že aj tak je napr. vo výbore,či zastáva funkciu v strane , proste že aj keď sa nestretne s predsedom má rovnakú možnosť v strane ako hocikto iný.A narozdiel od mihála nerobí politický šach . To že ho nemajú radi kotleby? Má mi to vadiť ? Inak sas by nikdy nevolil kotlebov volič (aspoň teda to tvrdé jadro,možno rebel volič ktorý si dá vysvetliť fakty) , homosexuálne partnerstva ? dekriminalizácia marihuany ? stačili mi príspevky pod videom v diskusiu kotleba vs sulík a bude vám jasné že alternatíva pre nich je max kolár .

Toto už nie je trolling.

Tak ako pri vsetkom, bude vhodne pockat si na oficialne vyjadrenie strany SAS a pana Poliacika.

Je to oficiálne potvrdené.

Tento komentar je skvely, kritizuje SaS, Olano atd. z ich politickeho smerovania, vyjadreni atd. na facebooku sa strhla o tom diskusia, teda pana Hardosa skritizovali, az priam dehonestovali Galko so Sulikom.

Ani sa preto necudujem, pomerne ludskemu Poliacikovi, ze ma toho dost. Podla mna je otazka casu aj Lucia Nicholsonova, ona liberalka je, Sulik s Galkom nie a vedu tu stranu…
Ak je Poliacik prezrieravy a chytry, tak musi vidiet, ze ludia v komunalnych volbach volili z tretiny nezavysle osobnosti, teda nie Olano a SaS takze priestor na vznik noveho politickeho subjektu tu je, resp. je tu objednavka volica. Dufam, ze je to prave fakt ako sa Sulik politicky vyhranuje a strapnuje a odkryva, ktory intuitivne volicov zenie mimo SaS a Olano. PS zostava uloha to pochytit a podla mna Poliacika na to vyslovene ani netreba. Naopak, Poliacikovi to akosi pridlho trvalo kym pochopil s kym je v strane a to je pre mna jeho velke minus na to, aby dostal dalsiu sancu.
Ludia, co sa v politike ucia z vlastnych chyb asi nie su este na politiku dostatocne zreli.

Tiež mám taký názor, že Poliačikovi dosť dlho trvalo kým sa zobudil, ale napriek tomu si viem predstaviť že by bol súčasťou PS, názory majú veľmi podobné. Najhoršie by bolo, ak by založil vlastnú stranu.

Tiez nechapem o com je diskusia. Myslim, ze je 1000 dolezitejsich “problemov”. Ak sa MP prida, bude to plus, lebo ma skusenosti. Vie ako to chodi v politike, v parlamente… Ma niekto viac skusenosti? Ak sa prida, mne to pripada celkom logicke.