Načo slúži táto kategória?

Načo slúži táto kategória?
0

V tejto kategórií môžete dávať svoje pripomienky a vylepšenia k našej komunite. A taktiež v nej budú oficiálne oznámenia PS.

Predym si prosím prečitajte víziu tejto komunity, príklady komunikácie a vychytávky čo sa tu dajú robiť:

Možem návrh na preradenie tém Rodičovská dovolenka a Rodová a sexuálna identita do novej kategórie s názvom Sociálna a rodinná politika? ďakujem

Ak môžem byť aj kritický, tak mám určité výhrady k tomuto webu.
Myslím si, že stanovenie kategórií na tomto portáli nie je dobré.
Je do značnej miery chaotické, niekedy nevystihuje nič konkrétne a potom je problém kde zaradiť príspevok s pridanou hodnotou, aby sa nestratil v chaose, ktorý tu s pribúdajúcim množstvom aj krčmových prispievateľov a diskutérov, ktorí všade boli, všetko videli a všetko vedia nastáva, takže sú ochotní neefektívne diskutovať ku každej téme.
Keďže PS má tendenciu stať sa stranou, malo by od začiatku robiť kroky, ktoré mu dopomôžu k získaniu materiálov na základe ktorých bude môcť ľudom očakávané zmeny ako politická strana uskutočniť.
Preto navrhujem:
Aby boli jednotlivé kategórie (resp. ich podkategórie) stanovené prehľadne na základe pôsobností jednotlivých ministerstiev, ktoré ich majú v kompetencii.
Tiež mi tu chýba:
Vlastné hodnotenie jednotlivých príspevkov komunitou, ktorá ich pripomienkuje alebo iba číta. Vzor - napr. diskusia k článkom v SME.

velmi dobre postrehy. sami sa s tym ucime pracovat.

toto je dalsi krok k evolucii tejto platformy na nieco sofistikovanejsie:

Ja sa chcem opytat na vystupy, resp. vysledky komunity. Budu z jednotlivych diskusii vyvodene nejake zavery alebo koncepty, ktore sa potom budu konkretnym sposobom realizovat? Je niekde uvedena nejaka vizia a sposoby ako ju uskutocnit, ktore by sa dali diskusiou zmenit? Jednoducho nieco, co by dalo diskusiam zmysel, aby diskutujuci nemali pocit, ze hovoria do vetra (teda okrem vnutorneho uspokojenia, ze povedali svoj nazor:slight_smile:)

ano. pisal som to uz viac krat, ze sa to tak robi.
spracovavaju sa viacere temy o korupcie, UBI, nezamestnanost … viaceri ludia si manazuju svoje topicy ako napriklad v skolstve atd…

viziu tejto platformy si mozes precitat hned v uvodnom topicu co je na stranke.

cize do vetra sa tu nehovori :slight_smile: