PS ako ho vnímam ja

PS ako ho vnímam ja
0

Hneď v úvode sa musím priznať k jednej veci. Dosť ma mrzí, že som sa o PS dozvedel až prakticky po roku jeho budovania. Na druhej strane je pre mňa satisfakciou možnosť nastúpiť do „rozbehnutého vlaku“ a to sa mi podarilo.

A ako vnímam PS? Pre mňa znamená toto hnutie jedinú možnú alternatívu voči tomu politickému marazmu, ktorý tu už niekoľko rokov máme. Je to akýsi nástroj na vytvorenie života v našom štáte bez korupcie, mafiánskych praktík a rodinkárstva. Napriek tomu, že PS tvoria ľudia z celého politického spektra, mám pocit, že každý z tej komunity má jeden ciel, ktorý všetkých spája. A to podieľať sa na vytváraní lepších podmienok pre život nie pre pár vyvolených, ale pre všetkých, čo je len dobre, a hovorím si konečne. Tak to vnímam v komunite PS, ktorej som aj ja súčasťou. Samozrejme si uvedomujem, že pozitívne zmeny nenastanú deň zo dňa, je toho veľmi veľa čo potrebuje napraviť a veľa vody pretečie Dunajom kým sa dostavia prvé výsledky, v každom prípade som optimista a verím, že Progresívne Slovensko moje nádeje nesklame. Možno sa raz aj ja dožijem spravodlivého a plnohodnotného života v našej krajine.

Snem PS 20.1.2018 - Registrácia