PS Svaty Jur

PS Svaty Jur
0

Ahojte,
je niekto z komunity PS zo Svateho Jura, pripadne okolia? Nehambite sa a dajte o sebe vediet :wink:

Som z Ivanky a aj ja hľadám niekoho z okolia Bratislavy. Asi pred mesiacom som požiadal @Ivan_Sakin, aby nás dal dokopy aspoň z okresu Senec, ale zatiaľ nič. Nehľadám len z Ivanky a okolia, rád by som otvoril debatu na témy blízke obciam priľahlým k Bratislave. Napr.

• bývanie v susedných obciach Bratislavy (doprava a pod.)
  • aké sú vízie rozvoja takýchto obcí (skôr či radšej neskôr sa pripojiť k Bratislave)
  • čo si chceme zachovať, čo chceme získať, čo nechceme stratiť

Dakujem za odpoved. Vyzera to ze je tu nie su zatial regnuty podporovatelia z mojeho bezprostredneho okolia. To bude treba od buduceho roka zmenit :). Z ineho sudka:
@Ivan_Sakin - viem ze bude progresive night 7/12 ale bolo by super ak by sa podporovatelia z okolia BA stretli do konca roka alebo aspon pred snemom. Planuje sa nejake stretnutie? Dopredu dik za odpoved!

Ahojte, ja bývam v Slovenskom Grobe, v tej novej časti Malý Raj. Svätý Jur vidím ako sa pekne rozlieha na úpätí Malých Karpát :wink: Po tme to super vyzerá. Témy, čo naznačil Marián sú aktuálne a verím, že by malo zmysel o nich hovoriť.