PS v médiach

PS v médiach
0.0 0

#1

V tomto vlákne by som sa chcel venovať prítomnosti ps v médiach. Ako sa predstavitelia ps prezentovali v médiach , čo sa dá zlepšiť , na čo zamieriť. A názory medii a ľudí všeobecne o ps .

Štefunko si platí asi preplatné denniku N :smiley: :
https://dennikn.sk/tema/progresivne-slovensko/


Už som sa bál že to nikto neodhalí že si ilumináti chcú založiť stranu. Btw je ale pravda že majitel dennika n zadotoval ps ?

Pozeral som inak rozhovor v týždni a ľudia od ps to zvládli na jednotku. Treba ešte popracovať na údernosti pri rozprávaní a bude to tip top.


K strane M. Beblavého
#3

https://mojgulas.gulas.sme.sk/96411/podobnost-loga-je-cisto-nahodna.html

http://hnonline.sk/slovensko/825113-znamy-podnikatel-zaklada-liberalny-subjekt-moze-sa-zmenit-na-politicku-stranu-rybnicek-to-vita

http://hnonline.sk/slovensko/869119-progresivne-slovensko-nie-je-nas-konkurent-prekvapuje-ma-divadlo-okolo-toho-vyhlasil-sulik

http://bbonline.sk/blog/progresivne/

http://www.protiprud.sk/politika/2153.htm

https://dennikn.sk/tema/progresivne-slovensko/

http://www.konzervativnyvyber.sk/v2/majitel-dennika-n-financne-podporil-vznik-noveho-politickeho-hnutia-progresivne-slovensko/13861/

http://www.pocitdna.dennikn.sk/single-post/2016/11/08/PROGRESÍVNE-SLOVENSKO-NAŠLO


#4

https://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2017/cislo-6/kult-mladych-sa-konci.html


#5

Že ma neprekvapuje, že postuješ hnedé zdroje…


#6

Už na PS začínajú hádzať špinu.
http://pavolkaplan.blog.pravda.sk/2017/02/07/najvacsi-podvod-na-volicovi-k-predcasnym-volbam-roku-2018-dalsie-deti-estebakov-v-hre-o-moc/


#7

Asi by to chcelo adekvátnu odpoveď od dotknutých, aj my by sme boli múdrejší.


#8

Ja som im to už postol na FB.


#9

A u dosť ľudí to zafunguje . Ťažko sa vyhrabať zo žumpy keď väčšinu medialného priestoru vlastnia fin. skupiny. Treba ale odolať a dávať si bacha na zaplatené media lebo tie za každé slovíčko sa budú snažiť zničiť politika , a vždy sa nájde blbec ktorý im to uverí. Teraz nedávny príklad s babkou s fotobanky z česka od matoviča pri odvolávani fica .


#10

Najlepšie je čím skôr vyvrátiť podobné obvinenia, aspoň také ktoré majú väčšiu sledovanosť. aby to nenarobilo veľké škody.


#11

Odporúčam si pozrieť diskusiu . Povie vám to veľa čo z vašeho sebaprezentovania ľudia vycítili. Poviete nám aj niekto od vedenia ako to prebiehalo ? Ďakujem


#12

Už to popísal na konci vlákna.


#13

Ďakujem ti , btw čo si myslíš o článku a diskusii podním?


#14

Pravdupovediac ja to médium ani nepoznám. Nebol nejak ťažko zaujatý. Súhlasím asi s tým, že pripadá mi to nudné, aspoň tie videá, čo som videl. Rečový politický prejav si budú musieť nacvičiť všetci podstatne lepšie, ale to časom ešte môže prísť, len nech to netrvá dlho. Zas na druhej strane tam bol článok aj o Sulíkovi, ktorý bol zas veľmi pozitívny pre neho. A aj v tomto článku je naznačené, že viac kritizujú Sulíka ako Smer, tým pádom ako keby chceli naznačiť, že PS chce ísť so Smerom. Preto som usúdil, že tie noviny podporujú skôr konzervativizmus a euroskepticizmus. Čo sa týka diskusie, publikum je väčšinou také, aké sú noviny, čiže moc liberálov tam asi nebude, tým pádom moc pozitívnych ohlasov tam nebude. Ja skôr sledujem diskusiu na Sme, čo sú oveľa väčšie noviny a tam vidím, že množstvo pravičiarov berie PS ako hotovú vec, že to bude ľavicová strana na čele so Štefunkom. Preto sa snažím tu prispieť svojou troškou, aby to tak nebolo, keďže viem, aký je obrovský volebný potenciál na pravej strane spektra. Myslím si, že ak PS bude centristická s iným lídrom, tak by ju volilo veľké množstvo pravičiarov, najmä keď podstatne zlepšia svoj rečový prejav a budú sa ďalej držať od Smeru.


#15

Držím ti palce , len trošku sa bojím kam sa to práve štefunkovým smerom vyberá . Pochybovanie o odmietnutí vlády zo smerom a silne ľavicové razenie nieje niečo čo spasí túto scénu . Máš pravdu a dúfam že ti to aj uspeje .


#16

Ja si skôr myslím, že je to tu tak pol na pol ako už aj nejaké ankety naznačili.


#17

Práve som zvýšil návštevnosť Parlamentnych listov a to teda stalo za to .


#18

Ja som to nepísal, ani zámerne nepropagujem podobné - podľa mňa žvásty, alebo ako by som to nazval. Je to len ukážka toho, čo sa dá vygúgliť ak sa niekto chce niečo dozvedieť o PS aj z inej strany, teda nielen od PS a spriazneného denníka N.

Adekvátnu reakciu možno nie práve na tento podľa môjho názoru diletantský článok ale na iné konkrétne obvinenia, konkrétnych osôb by som očakával skôr od dotknutých.
Inak môžu budiť dojem, že nereagujú lebo je napísaná pravda.

Zároveň si myslím, že téma nie je zlá ako výzva pre lídrov PS, aby konečne začali komunikovať aj s takmer 2000 ľuďmi, ktorí sú súčasťou komunity PS na tomto webe a nie len s hŕstkou zúčastnených na výjazdových stretnutiach.
Inak tu bude mŕtvo, lebo o názory neznámych oponentov a často vševedov už prestáva byť záujem.


#19

Jediné čo sa dá na to povedať je , že máš pravdu. Projekt ako PS nemôžeš pustiť do sveta ( médií ) a nechať ho len tak plávať lebo dnes ho bez sústavnej komunikácie trolovia a alternatíve média plus názoroví odporcovia roztrhajú na kúsky skôr ako narátaš do troch.


#20

A je ešte jedna vec , ktorú by sme sa mohli (paradoxne) učiť od chlapcov v zelených tričkách a to je spraviť niečo jednoduché a užitočné pod hlavičkou PS. Ako príklad môžem uviesť pomoc na dedinách po povodni , kde chlapci v zelenom skutočne pomáhali babkám z drevom a podobne. Je to veľmi účinné a vymedzili by sme sa tak zo skupiny " ďalších kaviarenských flákačov a mudrlantov" kam nás chcú mnohí zaradiť. V podstate by stačilo zorganizovať pár stretnutí s cieľom “niečo” vyčistiť ( a na jar je toho vždy dosť ) a spraviť k tomu patričné PR. Mohol by to byť celkom win-win projekt . Ostalo by po nás niečo užitočné , navzájom by sme sa stretli a spoznali a tiež by z toho mohol byť pozitívny výstup pre média a komunitu.


#21

nemyslím si že nato ps má kapacity a že nad niečim takým uvažovali . je neréalne porovnávať stranu z 300 členmi a ešte viac sympazitantmi s ps čo je zatial think thank .