Revúca a okolie :)

Revúca a okolie :)
0

Ahojte,

zaujímalo by ma, či by sa tu našiel nejaký dobrovoľník z Revúcej, prípadne z jej okolia. Chcela by som pomôcť zviditeľniť PS aj v menšom meste ako je taká Revúca, budem rada ak niekoho nájdem a pridá sa ku mne. Čím viac nás bude, tým lepšie nám to pôjde :wink:

Prvú aktivitu plánujeme už 25.12. Chceme sa poďakovať ľudom, ktorí sú aj v tento deň v službe - https://www.facebook.com/events/163519974404513/

Budem sa tešiť na spoluprácu :slight_smile:

@Ivan_Sakin by ti mohol poslat zoznam ludi z okolia co maju radi PSko :slight_smile:

S Ivanom som už komunikovala, aj s Petrom K. Ale zatiaľ o nikom nevedia, no ja to nevzdávam :wink:

Ďakujem za ochotu pomôcť! :slight_smile:

Skvele Miska :slight_smile: Hladame a niekoho isto najdeme. Pozriem este aj databazu ludi co aj odoberaju newsletter a ozvem sa im zajtra.

Miška super. Možno by bolo fajn urobiť niečo ako bola kampaň… rozdať pár vízií porozprávať s ľuďmi v Revúcej a možno by sa aj popri tom nejaký našli a pridali alebo nejakú malú diskusiu z niektorým z členov správnej rady urobiť. Ak by to bolo po novom roku tak rád prídem pomôcť rozdať pár vízií a podiskutovať. Neboj nenecháme ťa v tom samú :slight_smile:

Skvelý nápad, ďakujem :slight_smile: Určite to bude po novom roku, takže sa rada pripomeniem potom.

Tak prvy sa uz nasiel, ktory sa rad stretne @MarcelUhrin :slight_smile: