Škandál s transportérmi pokračuje

Škandál s transportérmi pokračuje
0

Nové skutočnosti odhaľujú dohodu s Fínskom.

Pri tejto akoze vlade sa takemu niecomu ani necudujem. Je to len dobre ze sa to dostalo na verejnost.

Zaujímavé sú tie komenty pod tým článkom. SNS si musí platiť trolov, kto by už dobrovoľne zastával ten odpad.

No, odpad by som to nenazval. Mozno uz citi svoj politicky koniec a chysta si pre istotu zadne dvierka, kto vie.

Drobný detail, ktorý zatiaľ prechádza bez povšimnutia je ten, že Fínsko je zo strany Ruskej Federácie vnímané ako periféria a krajina s obmedzenou suverenitou. Dlhé roky dokonca Fínsko disponovalo vojenskou technikou ruskej výroby.

Keby som bol konšpiračný teoretik z klubu Zemľanka a vlek, asi by som vyprodukoval storku o návrate do tej zemľanky severnou cestou. Keď už nám neprejde MiG-35 = zombie verzia MiGu-29 tak aspoň obrnence :smiley:

Tak to potom Fínom veľmi krivdíš. Vo Fínsku narozdiel od nás bola ruská propaganda neúspešná a Rusi to tam vzdali. Fíni dobre vedia, čo sú Rusi zač. My sme neporovnateľne viac rusofilnejší národ, Fíni sú západ, my sme demokracia karpatského typu.

Peter :slight_smile: táto téma si zaslúži trochu srandy :smiley: viď druhý odsek :wink: trošku faktov, trošku fikcie a vidíš čo to robí :?)

Tato tema si zasluzi hlavne nasu pozornost

Podľa môjho názoru je pre štát a demokraciu oveľa nebezpečnejšie vyjadrenie že “Rozkaz je nad zákon”. Nie že by na peniazoch nezáležalo, ale na princípoch záleží viac. A my sa stále točíme len na eurách.

Ved prave preto som pisol co som pisol.

V celku k veci rozhovor.