Škandál s transportérmi pokračuje

Škandál s transportérmi pokračuje
0

#1

Nové skutočnosti odhaľujú dohodu s Fínskom.


#2

Pri tejto akoze vlade sa takemu niecomu ani necudujem. Je to len dobre ze sa to dostalo na verejnost.


#3

Zaujímavé sú tie komenty pod tým článkom. SNS si musí platiť trolov, kto by už dobrovoľne zastával ten odpad.


#4

No, odpad by som to nenazval. Mozno uz citi svoj politicky koniec a chysta si pre istotu zadne dvierka, kto vie.


#5

Drobný detail, ktorý zatiaľ prechádza bez povšimnutia je ten, že Fínsko je zo strany Ruskej Federácie vnímané ako periféria a krajina s obmedzenou suverenitou. Dlhé roky dokonca Fínsko disponovalo vojenskou technikou ruskej výroby.

Keby som bol konšpiračný teoretik z klubu Zemľanka a vlek, asi by som vyprodukoval storku o návrate do tej zemľanky severnou cestou. Keď už nám neprejde MiG-35 = zombie verzia MiGu-29 tak aspoň obrnence :smiley:


#6

Tak to potom Fínom veľmi krivdíš. Vo Fínsku narozdiel od nás bola ruská propaganda neúspešná a Rusi to tam vzdali. Fíni dobre vedia, čo sú Rusi zač. My sme neporovnateľne viac rusofilnejší národ, Fíni sú západ, my sme demokracia karpatského typu.


#7

Peter :slight_smile: táto téma si zaslúži trochu srandy :smiley: viď druhý odsek :wink: trošku faktov, trošku fikcie a vidíš čo to robí :?)


#8

Tato tema si zasluzi hlavne nasu pozornost


#9

Podľa môjho názoru je pre štát a demokraciu oveľa nebezpečnejšie vyjadrenie že “Rozkaz je nad zákon”. Nie že by na peniazoch nezáležalo, ale na princípoch záleží viac. A my sa stále točíme len na eurách.


#10

Ved prave preto som pisol co som pisol.


#11

V celku k veci rozhovor.


#12