Slovenský Hyde Park

Slovenský Hyde Park
0.0 0

Zdravim, aky mate nazor na Slovenský Hyde Park, ktory vytvorili a rozsiruju Rudolf Vasky a Martin Dano???
Neberme teraz do uvahy ich prejavy, ( napr. Vaskeho vulgarizmy) ale zamerajme sa vo vseobecnosti na tuto tematiku.
Dakujem.

Nemajú ani najmenšiu šancu.
Zákony európskej únie slobodu prejavu stále zmenšujú.

Nerozumiem, akú tematiku máš na mysli…
Vieš mi trošku ozrejmiť o čo tam ide? Lebo ja tomu nerozumiem.

• sloboda prajavu na verejnost
  • slobodna kritika
  • slobodna diskusia, vedena obyc. ludmi, nie len vedena a urcena mediami ako napr RTVS, adt,
  • priamo poukazovat na problemy (vacsinu strednej alebo socialnej slabsej komunity), ktore politici nevidia, lebo vacsina z nich ziju uplne mimo realitu

hlavna myslienka
Bude to mat nejaky pozitivny dopad na SR, ovplyvni to vobec konanie politikov??

Tá diskusia je vedená Daňom a Vaskym, čiže podľa mňa to nie je žiadna slobodná kritika, skôr exhibícia dvoch ľudí. A to som sa fakt prekonal a kúsok z toho som si pozrel, aby som to mohol skonštatovať. :slight_smile:

Niekym to vedene musi byt (nenarazam na tych dvoch panov, ktorych ste spomenuli), niekto musi danu akciu nahlasit, ale vy sa asi zameriavate inym smerom, ako som mal na mysli. Neriesim, kto to robi, ci je extremista, prajevuje znaky exhibície …ale prvorade kladiem doraz na to, aky ucinok to bude mat na politikov a na slobodnych obcanov.
Dajme tomu, PS vytvori napr. slobodne diskusie pre ludi, bude to mat hlavu aj patu a pozitivny dopad na buducich volicov PS, tak preco nie? Treba ukazat ludom, ze sme tu pre nich, a radi si ich vypocujeme.

Podla mna, to ma trosku daleko od exhibicie, mozno sa mylim. ale je to moj slobodny nazor.

Ak to bude mať hlavu a pätu, tak určite áno. PS už zorganizovalo množstvo offline diskusií pre ľudí a áno, každý politik by mal počúvať ľudí, aby nezostal odtrhnutý od reality. Dôležité je, aby politici počúvali ľudí aj po voľbách, nie len pred nimi.

To, čo robia tí dvaja ale hlavu a pätu nemá a áno, možno to, že som ich videl, ma možno odviedlo od podstaty témy, tak sorry. :slight_smile:

Preto sa treba zameriavat na tie podstatne veci :slight_smile: ale dakujem pekne za Vasu odozvu

Celý slovenský internet, a vlastne celé Slovensko je jeden veľký hyde park. Takéto akcie ako robia títo dvaja páni - nuž majú na to právo, ale hladať v tých videách niečo konštruktívne je dosť náročné - musíte si pozrieť celú reláciu, aby ste z nej získali len jeden - dva podnety.

Nezameriavajme sa teraz kto to robi Urcite to funguje v GB aj u nas by to snad mohlo fungovat Len sa obavam aby sa to nezneuzilo Musela by to zaviest sikovna inteligentna particka Trebars aj do toho vlozit trochu humoru a podobne neni to na zahodenie Mozno aj vo forme malej mobilnej tribuny a navstevovat mesta vopred ohlasene cez internet