Stretnutie komunity Prešovský kraj

Stretnutie komunity Prešovský kraj
0

Rád by som sa opýtal na nejaké stretnutie v Prešovskom kraji. Pozerám, že Prešov nejako spí :slight_smile: Všade sa organizujú stretnutia, “no a co vichodňare špime? Zobudzme še a poce coška pohutoric aj osobne”

Ahoj , je vobec uz nejaka skupina PS alebo struktura?

V prešove myslím :slight_smile:

Prešovský kraj vôbec nespí. :slight_smile: @Richard_Dubovicky je koordinátorom.

Ahojte, Prešov funguje. Neboli žiadne akcie od vianoc momentálne. na FB je vytvorena skupina Progresivny Prešov.

Ved dohodnime termin a dajme kavu,…

Ok…mozme…som zo sekcova…jano

My z okolia Sabinova sa radi pridáme :slight_smile: Bolo by super dať dokopy PS komunitu v každom väčšom meste PO kraja, vytvoriť dobrovoľnícku štruktúru, určiť si nejaké úlohy pre propagáciu PS. Dajte link na FB group pls,

caute, tesim sa. viete sa pridat na FB do skupiny Progresivny Presov alebo chcete pokracovat tu v komunikacii? dalsi tyzden by malo byt stretko, este upresnim. Vytvoril som aj temu okres Presov, tam chcem planovat akcie + by sme mohli nieco urobit aj v inych okresnych mestach.

Richard

ahoj, ja som tiez zo sekcova, takze mam to blizko :slight_smile: ako si na tom s casom?
Richard

Ja som pôvodne tiež zo Sekčova, no bývam už v Kapušanoch. Tento týždeň mám nabitý program až do nedele. Budúci týždeň by som hádam nejaký čas našiel :slight_smile: Tak dávajte návrhy, mohli by sme aj v Maxe

Vo stvrtok okolo 18…by sa dalo…v maxe abo v eperii