Stretnutie PS na Orave - 23.5.2018

Stretnutie PS na Orave - 23.5.2018
0

#1

@truban

Stretnutie s Michalom Trubanom a aktívnymi ľudmi na Orave o tom, ako posunúť región a zapojiť sa do aktivít Progresívneho Slovenska.

Čas a miesto: 19:30, Hotel Limba, Hviezdoslavova 118/5 027 44 Tvrdošín

Zoberte svojich známych. Pre účasť vyjadrite svoj záujem kliknutím na “zúčastním sa”. Pre viac otázok môžete napísať na sakin@progresivne.sk

Link na udalosť:

https://www.facebook.com/events/2175367479358089/


#2

Treba priznať farbu…

Vážení priatelia, jeden z mojich názorov je, že dôchodcovia sa nemajú pliesť do politiky (a tí v parlamente už vôbec nie). Nedá mi však, aby som nepriložil svoje polienko k všeobecnej diskusii o budúcnosti našej krásnej vlasti.

Dúfam, že tí, ktorí budete mať iný názor, nezačnete na mňa pozerať pomedzi prsty, ale je čas PRIZNAŤ FARBU. Áno, som za Progresívne Slovensko a nielen preto, že jedným z protagonistov a zakladateľov bol náš syn Martin Filko ml. (autor projektu „Hodnota za peniaze“). Spoznal som medzi Progresívcami veľa vzdelaných mladých ľudí, ktorí by dokázali posunúť nás všetkých do lepšej krajiny ako máme teraz.

Tu by mohol byť (a aj bol) odsek o všetkom zlom a nesprávnom, čo sa u nás deje. Ale my chceme byť iní, hľadáme argumenty a cesty, diskutujeme a trpezlivo vysvetľujeme. Pozrite si náš program tu: https://www.progresivne.sk/vizia/ .

Počúvajte argumenty Progresívneho Slovenska, rozmýšľajte nad nimi a robte si predovšetkým vlastný úsudok. Nebojte sa slova LIBERALIZMUS nie je to automaticky synonymom slova zlý. Veď aj Ježiš Kristus bol liberál. Otvoril svoju náruč a povedal: „Poďte ku mne všetci…“

Progresívne Slovensko je otvorené pre všetkých. Príďte sa porozprávať o našom programe 23.5.2018 do hotela Limba (Modrý salónik) v Tvrdošine o 1930. Prídu predstavitelia strany, Michal Truban (podporuje mladých začínajúcich podnikateľov) a Ivan Sakin (komunitný manažér PS). https://www.facebook.com/events/2175367479358089/

Zdraví vás,

Martin Filko st.


#3

Vaš názor je tak primitívny ako aj návrh o interrupciách.
Aj vy raz budete starý…


#4

Drahý Anton Niko, nič ste nepochopili, ja som starý, som dôchodca a mám 65 rokov a aj napriek tomu sa angažujem v PS. A dôchodcami som nemyslel llen ľudí na dôchodku ale aj tých nedôchdcov (vekom) v parlamente, ktorí dlhé roky nič iné nepoznajú, len byť poslancami.

Martin Filko st.