Veľký protikorupčný pochod - celé SK

Veľký protikorupčný pochod - celé SK
0

Kto sa chystá ? Mohli by sme sa nejako koordinovať a dať už aj vidieť že PS existuje a je na ceste veci robiť inak https://m.facebook.com/velkyprotikorupcnypochod

Na jednej strane je to dobrá príležitosť ako sa prezentovať, na druhej strane chcú byť apolitickí a keďže PS už vstúpilo do politiky, neviem či je to dobrý nápad.

Pridem. Tiez navrhujem, aby ucast na tomto podujati koholkovek z PS bola na obcianskom principe

Veď na občianskom princípe je stále aj PS až do doby než bude reálne zaregistrované na MV SR. Ono aj politický subjekt by mal byť na občianskom princípe. A aj preto som ja PS lebo tam to naozaj tak je. Len u nás v SR sme si akosi zvykli na opak. Takže nevidím problém v tom aby dobre myšlienky podporovali akekolvek občianske subjekty a sa pre takéto myšlienky spájali a bojovali za ne spoločne. Myslím, že je cieľom Progresívneho sa spájať za dobre myšlienky tak budme naozaj progresivny… a dajme to kľudne aj verejne najavo… A podľa mňa by mala aj správna rada verejne podporiť túto aktivitu keď už jeden z našich lídrov sa venuje korupcii zblízka. Nejaké video alebo otvorený list s podporou by možno stačilo …Čo ty na to @truban?

Ja idem tiež. Dobre nad tým premýšlaš. V tomto prípade však musíme rešpektovať prianie organizátorov, je to citlivé, lebo si to tí mladí ľudia sami odmakali. Teda bude super keď sa stretneme a prídeme. Osobne to každý takto podporíme.

Minulý pochod sme zdieľali na fb aj s Mišovými slovami, ktoré za seba napísal.

Preco sa tlacis tam, kde ta nikto nechce? Drz si svoje politicke ambicie mimo pochcodu. V momente ked sa tam objavi co len naznak pritomnosti politickej strany, Fico dostane dalsi naboj na protiuder.

Presne. Jediný spôsob ako pochod podporiť a nedevalvovať ho, je ísť tam každý za seba … a za Slovensk:o)

Ja idem :smiley:

presne niečo obdobné som mal na mysli len asi možno aj od viacerých ľudí zo správnej rady…

kde dame stretko? idem aj ja na ten pochod.

dajte miesto a čas, rád sa pridám :smiley:

Rovnako…bla bla bla 20 znakov

no neviem, kde sa dohodneme o tej 5tej niekde na Sturovej? ako je hotel tulip napr?

17.05 budem pred Tulipom.

tak vlastne ono to je na namesti slobody. tak to sa mitnime niekde blizsie toho :slight_smile:

17:00 Tulip Štúrova :slight_smile:

Len aby sa vedelo začína to o 17:00 ale na Nám Slobody …neviem kedy pochod dorazí na SNP.
TRASA: Námestie Slobody - Jánska - Kollárovo námestie - Obchodná - Poštová - Námestie SNP

Pôjde niekto už aj na to Nám Slobody ?

Bolo by dobré sa dohodnúť kde na SNP (urban space/ kostol/ stred- pred tribúnov …atd.) sa bude PS a jeho podporovatelia zdržiavať a hodiť to sem a možno aj na FCB aby každý kto príde aj neskôr a chce sa družiť vedel kam sa ma predierať … teda verím, že sa bude musieť predierať :grinning:

Ak to začína na N.Slobody a končí na SNP, Tulip asi nie je vhodný na stretko. Navrhujem - keď sprievod dorazí na SNP, zdržiavať sa približne pred OC Dunaj. Tí, čo chcú aj pochodovať, nech sa dohodnú individuálne už na N.Slobody. Ja prídem až na SNP.

No, ten pochod nemusí byť nezaujímavý. Nebudem to komplikovať. Uvidíme sa v stredu :slight_smile:

Ja by som šiel aj na Námestie Slobody.

ja pojdem tiez, a tak dohodnime sa potom, ze na SNP okolo OC Dunaj budeme. na namesi slobody neviem presne kde a ako.