Voľby do VUC 2017

Voľby do VUC 2017
0

Ale nebuď taký pesimista. Treba sa snažiť, pracovať a nedať sa znechutiť. Inak máš pravdu…

Chcel by som dodať, že z môjho uhla pohľadu, Smer nebude chcieť nájsť reálneho protikandidáta. Myslím, že je ochotný obetovať BB KRAJ .Skôr sa vyjadrí, že podporí niekoho nezávislého protiextrémistického človeka (XY). Voľby vyhrá Kotleba a on povie, nie je to moja porážka ale pána/pani XY.Ochota vzdať sa kraja,ak sa Kotleba vzdá tých jeho.Vie, že stále má v iných krajoch trochu viac ako ĽSNS a ľudí z tejto strany nik nepozná. Väčšiná kotlebovoličov pozná pod názvom ĽSNS iba Kotlebu a predsa nemôže jeden človek kandidovať vo viacerých krajoch.

Ak sa tí 3 dohodnú a 2 odstúpia tak Kotleba nevyhrá na 99 percent. Kotleba vyhrá len vtedy, ak u nich zvíťazí ego.

Zaujímavá reportáž, ako si fašisti predstavujú efektívne fungovanie VUC. Doporučujem pozrieť video.

Vo VUC sa začína zvolebnievať :grin:. Postupne sa zatiaľ jemne začínajú prezentovať jednotliví kandidáti. V septembri to začne už naplno…môj volebný obvod už má číslo 3. No karty chcú rozdávať viacerí: Smer ( prípadná koalícia kopírujúca súčastnú vládnu koalíciu ), ĽS-Naše Slovensko, SMK, nezávislí… . To je všetko fajn. Ale doterajšia účasť voličov bola veľmi chabá cca 17 %. To nesvedčí o veľkom záujme občanov o veci verejné vo svojom kraji.

https://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fnitraden.sk%2Fkandidovat-zupanku-aj-kriticka-smeru-sd-renata-kolencikova%2F%3Futm_source%3Dluciab%26utm_medium%3Dfb-lo%26utm_campaign%3Dfacebook-lo&h=ATN04jY-f_QOo_2ymICJ0Y8jzNQDjLg-3zecK3l5LWpMUjgGtAwEpQXwVu_Vi9EdlgPx8QddUA2KcBT9gDugKa5TO0x7LQzie1BvI1t7X8fIM7qihGsbA_I1FWrNy8KcsPCWjvDHF3DS&enc=AZOTtzF2sfrP60c5SJfp8IIbar-GZKOZ-SMxs8sRxjFPc3Ehi05fbYPg-Id6Plohzz5zI3Cy8ooNfjlHAAlAoxwB_Vp7OgG3H2KRBQdK9emmC4gUO0f5e17Yqr964ZyGxrqUPNd1Wn-0guDzujK8ZepXw-3Tn6qCsP_qYNQvpCXmvLTxa6FXTySoks_iDUKLCfCc06rxqAXyFaww9_3LcwF5JwEkBsKdeQe9IdWa7HVxEnO1vshri4FeQBmvq8kDhZXKjD8HfY_KHJPE6FGDPsg2&s=1

Vôbec sa mi toto nepáči, nechápem prečo dáva Luntner ultimáta a prečo ten prieskum musí robiť Focus, keď sa to ostatným kandidátom nepáči. Kotleba sa musí len smiať. Som znechutený.

Skvelý članok. Odporúčam.

To akože opozícia má teraz podporiť HZDsáka a Smeráka Belicu, aby nebol Uhrík predseda? Smer úplne rozdrbal VÚC voľby, lebo chceli získať čo najviac moci, tak nech si to vyžerú.

Peter píšeš ako by si to vyžratie spolu s nimi v SMERE nevyžrali aj ľudia v tom kraji. to nie je asi najšťastnejší pohľad nechať veci spadnúť do najhoršej možnej varianty ktorou určite predstavitelia ĽSNS sú. Je povinnosťou každého zodpovedného politika sa pokúšať veci zvrátiť tak aby sa to nestalo a aby vybojoval pre občanov čo najviac. Práve ja vidím priestor aj po vzdaní sa kandidatúry na kooperáciu na úrade napríklad, že kontrolóra úradu vyberie kandidát ktorý sa vzdá a že sa upravia veci ohľadom transparentnosti tak aby aj ten kandidát ktorý zostane bol ľahko kontrolovateľný …Ak sa to správne odkomunikuje bude musieť zostávajúci kandidát pristúpiť na transparentnú hru lebo inak zostane čierny peter v jeho rukách …

Smer spôsobil túto situáciu, aby sa dostal k moci. Je pre mňa úplne pochopiteľné, že za takýchto podmienok opozícia svojho kandidáta nestiahne. Niektorí tu ste sa ochotný spojiť s tým najväčším hnusom, čo tu bol kým neprišiel Kotleba. Smer je zodpovedný za to svinstvo čo sa deje pri voľbách do VÚC, takisto by som súhlasil, ak by opozícia nepodporila Smeráckeho kandidáta v BB kraji za takýchto podmienok aké sú, našťastie Smer svojho kandidáta tu nedal. Neskáčte na lep tým špinavcom zo Smeru, toto bola ich stratégia od začiatku. Ak občania Nitrianskeho kraja nebudú voliť fašistov, tak sa Uhrík nestane županom. Ak sa má celá politická scéna spája proti ĽSNS, len aby sa nedostali k moci, tak táto krajina je naozaj na tom veľmi zle a nad tým by ste sa mali zamyslieť, prečo to tak je. Dosť je smutné, že PS ešte stále nevylúčilo Smer zo spolupráce, ktorý je hlavná príčina tohto neonacistického svinstva, ktoré nastupuje.

Veľkým problémom župných volieb je nízke povedomie o kompetenciách predsedov samosprávnych krajov a samotného zastupiteľstva. Podľa môjho názoru, je to jeden z hlavných problémov.

Nepatrí to síce len pre NR kraj, ale parádnu kampaň spracovala komunita Zastavme korupciu. Výstižné a jednoduché :slight_smile: