Voľby do VÚC - Anketa PS komunity

Voľby do VÚC - Anketa PS komunity
0

Ahojte,

do volieb do VÚC nám ostáva 10 dní,tak som na Michalov podnet vytvoril anketu na predsedu samosprávneho kraja. Nech vidíme ako by to dopadlo v našej komunite :slight_smile:

Je pochopitelné, že by nebolo rozumné sem dávať všetkých kandidátov (alebo vytvárať 8 ankiet), tak som vypísal tých najsilnejších / najrelevantnejších. Z dôvodu, že fôrum ponúka len takýto tool na ankety, je tá prehľadnosť trošku slabšia, ale myslím, že to zvládneme. Priradil som ku krajom emoji čísla :wink:
.
Prosím, VYBERTE VŽDY JEDNÉHO KANDIDÁTA VO VŠETKÝCH ÔSMYCH KRAJOCH, aby sme to mali prehľadné a násobok hlasov bol vždy 8.

Ak Vám nejaký kandidát chýba, tak napíšte do komentu.

• Milan Ftáčnik (Bratislavský samosprávny kraj :one:)
  • Juraj Droba ((Bratislavský samosprávny kraj :one:)
  • Rudolf Kusý ((Bratislavský samosprávny kraj :one:)
  • Pavol Frešo (Bratislavský samosprávny kraj :one:)
  • Ján Mrva (Bratislavský samosprávny kraj :one:)
  • Tibor Mikuš (Trnavský samosprávny kraj :two:)
  • Jozed Viskupič (Trnavský samosprávny kraj :two:)
  • Józef Berényi (Trnavský samosprávny kraj :two:)
  • Jaroslav Baška (Trenčiansky samosprávny kraj :three:)
  • Renáta Kaščáková (Trenčiansky samosprávny kraj :three:)
  • Štefan Škultéty (Trenčiansky samosprávny kraj :three:)
  • MIlan Belica (Nitriansky samosprávny kraj) :four:
  • Ján Greššo (Nitriansky samosprávny kraj :four:)
  • Peter Oremus (Nitriansky samosprávny kraj :four:)
  • Juraj Blanár (Žilinský samosprávny kraj :five:)
  • Erika Jurinová (Žilinský samosprávny kraj :five:)
  • Ján Mikolaj (Žilinský samosprávny kraj :five:)
  • Ján Lunter (Banskobystrický samosprávny kraj :six:)
  • Marian Kotleba (Banskobystrický samosprávny kraj :six: )
  • Martin Jahuniak (Banskobystrický samosprávny kraj :six:)
  • Peter Chudík (Prešovský samosprávny kraj :seven:)
  • Milan Majerský (Prešovský samosprávny kraj :seven:)
  • Pavol Gašper (Prešovský samosprávny kraj :seven:)
  • Ján Garaj (Prešovský samosprávny kraj :seven:)
  • Richard Raši (Košický samosprávny kraj :eight:)
  • Rastislav Trnka (Košický samosprávny kraj :eight:)
  • Karol Pataky (Košický samosprávny kraj :eight:)
  • Jarmila Tkáčová (Košický samosprávny kraj :eight:)

0 účastníci

To co mi nieco hovori to som vybral. Ale 8 ich nie je. :roll_eyes:

Nenasiel som tam svojho kandidata. Bolo by lepsie spravit zvlast prieskum, pre jednotlive kraje. Toto je riadny gulas.

Je to Ftáčnik, nie Vtáčnik. Inak, dosť komplikovaná anketa, každý asi sleduje najviac “ten svoj” kraj a o niektorom inom nemusí nič tušiť.

Fták jako vták… :wink:

Ale no. :rofl::rofl::rofl:

To sa teda ospravadlňujem, tam mám preklep :smiley: meniť to už vie len Admin, ale rozumieme sa predsa :wink:

aj by som zahlasoval, ale iba za svoj kraj (t.j. BA), kedze v ostatnych krajoch mi nic nehovoria ti kandidati teda este okrem BB (kedze je tolko preberany tak mam aspon trocha prehlad).

Ja som zahlasoval presne to iste. BA a BB. Ostatna zial az tak nepoznam, resp. nesledujem.

Nedá sa zrušiť to obmedzenie počtu? Viem sa vyjadrit len k trom krajom, zvyšok by nebol objektívny potom.

@Pet45, Michal, Ivan? Už len moderátori/admini to vedia prehodiť, keď je anketa spustená. Prosím opravte potom aj to V(F)táčnika. Díky!

malo by to byt opravene

Chýba mi tam možnosť “žiadny”. V každom prípade pri takom malom počte hlasujucich nieje možné z výsledku vyvodzovať žiadny záver.

jj ale napriek tomu sa da jasne povedat. ze ludia na tejto komunite su vyrazne opozicny. (ci uz prostrednictvom novych ludi iducich do politiky alebo podporuju kandidatov opozicie, okrem kotlebovcov)

Tak ale to už vyplýva zo samotnéj podstaty vzniku nového hnutia - ak je niekto spokojný s vládnymi stranami tak nebude “aktívny” pri vzniku novej. Čo sa z toho ale vyčítať dá je, že zatiaľ vládna strana nemá záujem nasadiť trollov na skreslenie ankety, t.j. že SMER zatiaľ nepovažuje PS za nebezpečné. :wink:

tak urcite tuto komunitu zatial neriesia :wink:

České voľby - prieskum PS komunity