Voľby do VÚC v BA

Voľby do VÚC v BA
0

Pri takej nízkej účastia aká sa odhaduje sú tie prieskumy fakt na dve veci. Inak väčšinou netrpím paranojou, ale teraz mám pocit, že tieto voľby naplánoval najlepší stratég zo Súmračnej. Najprv začali s kampaňou Uhler a Kusý a trieskajú do toho kopu prachov. Frešo sa drží poslednej slamky, aby nemusel začať pracovať. Opozícia tam dala nevýrazného Drobu, konzervatívne krídlo má Mrvu a nakoniec kliniec do rakvy totálneho rozloženia akejkoľvek alternatívy je Danko Krajcer ako truc podnik na odobranie hlasov Kusému a Drobovi. Nakoniec si 5.11. Borat dá s Robkom na Súmračnej oslavnú jazýčkovú a zapijú to pohárom červeného vínka, že dobili pravicový BSK. Všetci ostatní sa budú byť do pŕs, že oni boli tou najlepšou alternatívou.

Do soboty sa este urcite ukazu infoclanky aj o inych kandidatoch. Je to “predvolebny boj” o volica, nic insie. :wink:

Inak aby to bolo jasne, prieskumom ja nedoverujem a urcite sa nimi neriadim. Jednoducho som na to natrafil na nete.:wink:

Páčila sa mi reakcia Drobu a Freša, Kusý by sa týmto vyhlásením u mňa úplne diskvalifikoval, ak by som tam mohol voliť.

A nevytiahol tento výrok jeden z kusého protikandidátov, aby si sám upevnil pozíciu?

To sám povedal v poslednej diskusii, citovali ho tam.

Kusy sa stale nejak nechce vyjadrovat k tomu financovaniu :slight_smile: https://www.facebook.com/strankanespokojnychvolicov/videos/1706130359432446/

inak zachytili ste sponzorovanu ociernujucu kampan proti kusemu na socialnych sietiach? nieco o jeho otvoci stbakovi a knazkovi? je to velmi trapne, ale asi niekto ma pocit ze je nim ohrozovany.

Voči nemu ani netreba očierňovaciu kampaň, ten človek doteraz nevie vysvetliť odkiaľ má na kampaň peniaze, v poslednej diskusii ho Krajcer zotrel ako malého chlapca. Kusý mi pripomína Procházku. Ja by som ho určite nevolil ako by som určite nevolil Sieť.

Celkom milý PR blog pre J. Mrvu:

Inak, aj celkom fajn inšpirácia, ako raz robiť propagáciu PS bez bilboardov - pozitívny blog (ale ľudský a pravdivý!) o niečom, čo dokázali konkrétni ľudia.

Ja, ako nevajnorčan, na Mrvovi oceňujem hlavne ten cyklochodník. Také úplne najnormálnejšie a bezpečné prepojenie obce s okolím. Priestor na cyklojazdu/korčuľovanie/prechádzku pekným prostredím, aký by raz mala mať každá obec.

Ináč všeho všudy podľa toho čo som sa dozvedel v kampani, ako na mňa kandidáti pôsobia a čo o nich viem by som volil ak by som mohol buď Drobu alebo Krajcera. Škoda, že média dávali priestor už len tým 4 v posledných debatách, je to nefér.

ja Kuseho volit nebudem lebo ani nevolim v BA kraji, len ma zaujalo ze niekomu lezi tak v zaludku. podla mna ked uz, tak freso je ovela nebezpecnejsim kandidatom

Tiez si myslim ze je to nefer. A hlavne to, ze pri vybere tych 4 kandidatov sa opierali o prieskumy. V poslednych volbach sme sa mohli presvedcit ze prieskumy pred volbami uz vobec nereflektuju ako dopadnu samotne volby.
Bola by som privitala, ak by v tej vcerajsej debate boli zahrnuti aj Mrva a Krajcer.

Len pre zaujimavost.

Tu som aktuálne napísala článok, prečo ísť voliť.

Velmi dobre nepisany clanok. Len dufam ze to niektorym “otvori oci”. :roll_eyes:

Odporúčam prečítať

Nie je velmi mudre to sem davat v case volebneho moratoria. Nic v zlom.

Tak v Ružinove zvolili Martina Patoprstého https://dennikn.sk/387787/sns-stahuje-volieb-hajlujuceho-kandidata/
Inak nechápem ani voličov tých ďalších zvolených poslancov ako Chrena, Buocika a Adamca, ale Śtasselovú nezvolia.

Evidentne v Ružinove zabrala téma stavebnej uzávery, regulácie výstavy a tí, čo sa dostali do župy boli v tomto smere viditeľne aktívni… všetci 4 NEKA, len 2ja s podporou politických strán. Lucia nebola voličom tak viditeľná. Ona bola aktívnejšia na meste, nie až tak v Ružinove. Na meste odvádza výbornú úlohu, lenže to voliči nevidia. Komunikácia témy je v komunále najdôležitejšia.