Voľby do VÚC v BA

Voľby do VÚC v BA
0

Dr. Jakubec dnes na bilbordoch sľubuje internet každému zadara…no nevoľ ho!:joy::joy::joy::joy:

nemal nieco podobne na billboardoch kollar pred par rokmi?

Mozno tym mysli ten co chce zaviest EU. Vela ludi o tom nevie a ak to pride do BA pocas nasledujucich 5 rokov, tak sa bude akurat pysit cudzim perim, tak ako v UK sa operatori pysia roamingom v EU zadarmo “because I’m with Vodafone!” :sweat_smile:

Boris mal podobný slogan " Internet do každej domácnosti zadarmo"…ale ani vtedy to nezabralo. Tak neviem či už vyčerpali kreatívne nápady…

Vo všeobecnosti ma udivuje, ako si komunálni politici privlastňujú výsledky, ktoré sú štandardom obecných podnikov: *

• vďaka mne sa opravil chodník z Lieskovej na Jahodnú…
  • zasadil som sa, aby sa opravila cesta na Maximiliána Hella
  • zariadil som, aby chodila električka z Ružinova do Rače
  • etc.etc.etc
    Čo chvíľa im budeme ďakovať, že slnko svieti…
    Trápni sú…

Možno pred voľbami vytiahne najťažší kaliber, každý dostane od neho CD zadara.

:joy::joy::joy:

Ináč dneska ku mne došlo, že Jakubec má na bilboardoch, že MÁRIA TERÉZIA BY VOLILA MARTINA JAKUBCA. To je už iný level marketingu. :joy:

image
Totok ma skoro do kolien dostalo…

O tom som písal. :grinning:

:woman_facepalming:
Co tym chcel povedat ked dal do suvisu Mariu Tereziu a najstarsich ludi nasho kraja? Ze Maria Terezia je najstarsi clovek nasho kraja? Alebo ze najstarsi ludia nasho kraja pamataju este Mariu Tereziu? Este mohol spomenut aj franskeho kupca Sama.

Možno to, že jeho cieľovka sú ľudia, ktorí si ju ešte pamätajú. :joy:

Obávam sa, či aj Majka z Gurunu, Chuck Norris alebo aj Brandon Walsh (Beverly Hills 902 10) nebudú voliť Dr. Jakubca…kolotoče, ringišpíl, gulášek a možno aj kúzelník príde…
Nerobme si ilúzie, cieľovka nie sú iba poslucháči radia Regina - hráme jubilantom - čudovali by ste sa ako ho dobre poznajú prvovoliči -a len dúfam, že si robia srandu.

Kvôli týmto zadubencom som náchylný voliť z protestu Drobu:

Neuvertieľná propaganda, spojiť fakt či má dieťa rodičov alebo nie s tým či niekto podporil homosexuálov. To už mohli rovno napísať, že čvirikanie vrabcov má vplyv na hladinu Dunaja. Fakt by som bol zvedavý čí títo fundamentalisti podporili deti bez rodičov aj konkrétne, t.j. či si adoptovali nejaké z detského domova, či finančne pomohli rodinám v núdzi aby sa nemuseli odlúčiť.
V minulosti mali na stránke zverejnené aj osobnosti ktoré ich podporili, tak som sa pozrel či tam nieje niektorý z kandidátov, ale zjavne to stiahli keď si uvedomili že to pôsobí aj ako antireklama (Procházku som nevolil aj kvoli tomu že ich podporuje). Asi teda pošlem otázku všetkým kandidátom ako sa stavajú ku xenofóbnym akciám tejto organizácie.

Už som mimochodom písal Mrvovi ohľadne jeho podpory Seneckého okresa ale zatiaľ sa jeho team neunúval odpísať ani ň.

:))))))

Dosť blbý príklad keďže MT rozpustila uhorský snem, teda heslo by malo byť “Mária Terézia by rozpustila zastupiteľstvo VUC”

… ktohovie, možno by rozpustil aj Jakubec. A možno by bol taký dobrý a ochotný a rozpustil by aj NR SR.

Možno si Jakubec urobil prieskum v ktorom zistil, že ľudia sú už takí znechutení z tohoto štátu žeby si radšej želali návrat Rakúsko-Uhorska. :wink:

Mária Terézia bol osvietená a vzdelaná imperátorka, zaviedla všeobecnú povinnú školskú dochádzku pre svojich poddaných, a v takej podobe prežíva dodnes, založila sieť knižníc - ktorá dodnes funguje, vybudovala viac ciest ako my za 30 rokov…kde sa na ňu hrabe Jakubec.

Na mňa to pôsobí tiež ako reklama, že by som možno kvôli tomu aj Drobu volil. Tá aliancia za rodinu je čistý fundamentalizmus. Fuj.:nauseated_face:

Úprimne, oveľa menej či Droba, Frešo, Ftáčnik, Jakubec ma znepokojuje totok,také tichučké, plazivé…:

Tak s týmto sa nič iné nedá robiť, iba ísť voliť. Ja sa snažím aspoň s blízkym okolím koordinovať, nech volíme rovnakých poslancov.