Výzva kompetentným v štáte a meste BA aby zmedzili štatútu "významnej investície" na území BA

Výzva kompetentným v štáte a meste BA aby zmedzili štatútu "významnej investície" na území BA
0

Zistim ako sa tam dá dostať lebo to bude veľmi zaujímavá debata keďže tam bude Nesrovnal …

No, bolo to prezentovane v N-ku, teraz som na to narazil, ale podla mna to uz je vrchol vsetkeho co dokaze tato nenazrata vlada!

amen tma nám …ale dalo sa to čakať … kto ide na protest pred úrad vlády ? spravíme transparent, že chceme aby vláda rešpektovala vôľu obyvateľov BA a nie oligarchov…

A kolko nas tam bude??? Nepoznas slovensky narod?A za dalsie, myslis ze to zmenia? Silno pochybujem. To vsak neznamena ze odsudzujem takuto formu protestu. :wink:

To bolo prvé, čo mi napadlo. Oni fakt testujú, čo všetko si môžu dovoliť.

Pokial bude pri moci, dovolim si povedat, mafianska chobotnica, ktora ma svoje chapadla prakticky vsade, tak dovtedy si budu dovolovat vsetko co im vyhovuje. A nemusia nic testovat. A pokial sa nezmeni zmyslanie nasho naroda, tak to tak zial zostane. :roll_eyes:

Existujú príklady, kedy aj u nás po tlaku verejnosti museli nakoniec cúvnuť napr. parkovacia politika v Petržalke, skládka v Pezinku, či Nesrovnalove nájomné byty. Treba to skúsiť, keď už sa nedá žiadnou inou cestou.
Inak nechystáte sa niekto dnes na tú verejnú prezentáciu Plán Bratislava? Ak ma nezrazí električka na Košickej, tak ja idem.:grinning:

ideme a stretavame sa tam asi hodku pred tým mas fcb ? napíš mi tam správu

Zial som v tom case zas pracovne mimo SK. :disappointed_relieved: