Zakladáme komunitu PS v Nitre

Zakladáme komunitu PS v Nitre
0

… po inšpiratívnom stretnutí s Michalom Trubanom a šéfom dobrovoľníkov Ivanom Sakinom začína v našom krásnom meste Nitra ( aj keď trochu ospalom :slight_smile: ), vznikať prvá skupinka dobrovoľníkov. Ja osobne mám z toho veľkú radosť, ž Nitra neostane bokom. Tešíme sa na naše spoločné projekty, od malých po veľké, aj na nových inšpiratívnych ľudí, ktorí pomôžu ukázať cestu…

Zdravím Nitru😀 Držte sa dobrovoľníci, na chate Vás bolo menej, o to viac Vám fandím✌

AHOJTE dobrovolnici z Nitry. Posielam info k nadchadzajucemu stretnutiu. Tesime sa na Vas dna 13.6. v Nitre na Svatoplukovom namesti v restauracii Cupola o 18.30 hod. Budeme tam mat rezervovane boxy, miesaju tam skvele drinky…doneste si hlavu plnu nápadov a chuť do práce… Odkaz p. Deakovi, kludne prid a pomozeme ti rozbehnut aj Salu. B.

Mám záujem. Ale pravdepodobne to v utorok pred 19:00 nedám…

V pohode. Ešte tam budeme :slight_smile: Prídeš sám, alebo s kamarátom, ktorý tiež chce priložiť ruku k dielu ?

zatial sam, ale moze sa to zmebit…

ako človek mimo nitry vás informujem o - 22.6. zlez dobrovoľníkov v Nitre

Sakra chalani pár dní som bol časovo vyťažený a nevšimol som si to tu. Keď bude ďalšia akcia, dajte určite vedieť! :slight_smile: Môžem vedieť, čo ste poriešili napríklad?

Dakujem za info. Zlezieme sa teda na určené miesto.

Určite dame zase vedieť. Pripravujeme zaujímavé projekty o ktorých budeme včas informovať.

Zatiaľ to bol prvý nástrel. Ale máme už predbežný zoznam akcií, ak chceš je možné Ti ho zaslať na Tvoj e mail.

Pomoc dobrovoľníkom vo Vrábľoch. Dňa 1.7. je vo Vrábľoch zajímavá akcia Festival Familiar. Náš vrábeľský dobrovoník Janko Viselka potrebuje pomoc pri zbere podpisov pre PS. Nitra ide s ním, kto sa pridá k nám ?

Isiel by som keby nie som vtedy odcestovany :frowning:

Ahoj, @Badi,

som dobrovoľník pochádzajúci z Nových Zámkov. Máš, prosím, kontakt na ďalších ľudí z tohto mesta, aby som sa s nimi mohol spojiť a odkomunikovať spoločný postup? Ďakujem ti za odpoveď.

Ahoj. Okrem Teba nemám zatiaľ kontakt na nikoho. Ale ak budeš potrebovať pomoc, vieme Ťa z Nitry podporiť a pomôcť vybudovať skupinu.

Ahoj, rád by som, keby si mi poslal ten zoznam akcií. Do Vrábel bohužiaľ nestíham, lebo som do 11.7. na dovolenke. Môj mail je kovacjakub.personal@gmail.com. Díky.

Ahojte všetci. Na budúci týždeň pripravujeme akciu na obkľúčenie mesta Nitry. T.j. aspoň tri - štyri teamy na kľúčových miestach mesta na zber podpisov. Treba prísť aj z iných miest nášho kraja… bez výhovoriek. Braňo

Jakub vo štvrtok 6.7. od 17.00 do 19.00 hod. zbierame podpisy v Nitre na Chrenovej pred N Centrom a na Klokočine pred Family centrom. B