Zuzana Čaputová, DenníkN - Do súboja o post prezidenta zrejme pôjde právnička Zuzana Čaputová z Progresívneho Slovenska - 7.5.2018

Zuzana Čaputová, DenníkN - Do súboja o post prezidenta zrejme pôjde právnička Zuzana Čaputová z Progresívneho Slovenska - 7.5.2018
0

V zasade ma asi nepriestrelnu minulost. Mozno ju niekto obvini z financovania mimovladok ala Soros a open society…ale ak pani Caputova chce, ma odvahu sa porvat s macho kandidatmi na prezidenta, tak za mna ma moj hlas aj keby zrovna kandidoval aj Kiska. Kazdopadne na celkove vitazstvo som skepticky, ale ak by som sa mylil, vobec mi to nebude vadit.

Ja prajem pani Caputovej pekne 3. miesto v prvom kole s vybornym vysledkom. Takychto ludi potrebujeme do vlady. Takych osobnosti s vysokou odbornou zdatnostou a zaroven silnym moralnym kreditom nemame vela, aby sme si mohli dovolit ich volit “len” na reprezentativne funkcie :slight_smile:

Právnikov do vlády nebude problém zohnať, ale vstup PS do povedomia obyvateľstva prostredníctvom (zaujímavej a pravdepodobne na rozdiel od iných kandidátov nepoškvrnenej) osoby kandidujúcej na prezidenta by hnutiu nazbieral možno aj 10% naviac.

No ved preto pisem, ze jej prajem pekne 3. miesto s vybornym vysledkom :slight_smile: A nie je pravnik, ako pravnik.

Si tretie miesto vieš kde strč.
Predpokladám, že na 1. mieste máš Harabina a na 2. kapitána Danka, či Kotlebu?

jedine čoho sa obavam, aby PS svojimi % nepomohlo iba nastupu dalsich fas. zmien kt. su chystané v ekonomike a soc. oblasti zatial silnejsimi stranami ako je PS. ak by tato hrozba nebola, tak by som rozhodne fandil narastu percent PS a kandidatura Zuzany Čaputovej by isto bola toho zárukou

Daniel citanie s porozumenim asi nebude tvoja silna stranka, vsakze… Ked chcem Caputovu vo vlade a nie v prezidentskom palaci, tak preto mam podla teba Harabina na prvom mieste a Kotlebu na druhom?

Tak k Zuzkinej kandidature uz som sa vyjadril inde a ak bude kandidovat ma moju 100%nu podporu. A nielen moju. Drzim Zuzke palce a verim ze sa rozhodne spravna a progresivne. :crossed_fingers:

Za mňa určite áno ak to pani Čaputová myslí naozaj vážne (čo verím že áno), bola by skvelá kandidátka.

Z pragmatického hľadiska by to určite aj PSku pomohlo ku poznateľnosti ale neviem povedať aký je v tomto pomer vynaložených financií + času za mieru poznateľnosti.

Ked pojde za kandidatku ma moj hlas podporime ju v Poprade budem ju preferovat

Sama osobne urcite bez sance. Co tak sa zhodnut na 1 kandidatovi v “opozicii”? Inak bez sance. Vela takych co by mali sancu nie je - Remisova, Radicova, mozno niekto na koho ukaze Kiska (kedze sam nepojde), iny potenccialne uspesny ma nenapada (Caputova to je vystrel do tmy, jedine, ze sa chce zviditelnit do buducnosti a to bude zamer a v 2.kole niekoho podpori)

Tak už nie je moc čo rozmýšľať. Opozícia ani koalícia nemá silného kandidáta. Pani Čaputová má šancu na slušný výsledok. Určite tým podstatným spôsobom zvýšite povedomie o PS.

Čiže je to už oficiálne?

Oficialne to bude vtedy, ked Zuzka svoju kandidaturu sama ohlasi. Pokial viem medialne zatial nic take nebolo prezentovane, zatial sa o tom len spekulovalo. Ono vsetko ma svoj cas. :wink:

O 10 dnes ohlási svoju kandidatúru, je to na DenníkuN.

je to oficialne:

Každá opozičná strana bude mať jedného kandidáta? :innocent:

Nemusí, ak podporia pani Čaputovú. :slight_smile:

Dnes ohlásili kandidatúru Krajniak a vodca náckov. Tieto prezidentské voľby budú iná zábava. Dúfam, že Harabín bude kandidovať nech sa hlasy nacistov štiepia.

Tak “zabava” to urcite bude, treba sa vsak sustredit na kandidaturu nasej kandidatky a tam vrazat energiu a neplytvat nou.