Zuzana Čaputová ohlásila kandidatúru na prezidentku

Zuzana Čaputová ohlásila kandidatúru na prezidentku
0

Toto je téma ohľadom jej kandidatúry. Píšte svoje dojmy a feedbacky. A hlavne makajme.

A zbierajme podpisy: http://zuzanacaputova.sk

Zuzana Čaputová celý život bojovala za práva bežných ľudí. Či už pri zastavením pezinskej skládky a zrušením Mečiarových amnestií. Postavila sa proti silnému politickému tlaku Smeru, Mariánovi Kočnerovi a vyhrala. Jej príbeh a odbornosť z nej robia človeka, ktorého Slovensko potrebuje. Potrebujeme prezidentku, ktorá bude spájať, dbať na spravodlivosť a prinesie dôveru v politiku.

Zuzana Čaputová, DenníkN - Do súboja o post prezidenta zrejme pôjde právnička Zuzana Čaputová z Progresívneho Slovenska - 7.5.2018

Dobra kandidatka na prezidentku?

• ANO
  • NIE
  • NEVIEM

0 účastníci

Ahoj,

Určite podporujem a poďme do toho.

Ku stránke, bude sa doplňovať viac info ohľadom pani Čaputovej ? Určite je čo viac napísať lebo teraz je tam toho málo.

urcite ano. postupne budeme pridavat veci.

V prvom rade sa chcem Zuzke poďakovať za to, že sa rozhodla kandidovať. Pre mňa je jej kandidatura super správa. Nielen preto, že je naša, ale hlavne preto, že Zuzka pre mňa reprezentuje hodnoty, ktoré v politickom živote na Slovensku takmer úplne absentujú (okrem možno pár výnimiek) - slušnosť, skromnosť, poctivosť, tolerancia a vzájomná úcta. Keď k tomu pridáme jej odbornosť, praktické skúsenosti, a samozrejme nesmieme zabudnúť na jej šarm a ženskú krásu, tak viete si predstaviť lepšieho prezidenta? Dá sa vôbec na túto Ženu povedať niečo negatívne? (Som zvedavý, aké diskreditácie na ňu “smerácka úderka a spol.” začnú vymýšľať :thinking:).
Zuzka má moju plnú podporu a ešte raz jej ďakujem.

Veľmi sa teším a držím palce a aj pomôžem ako budem vedieť. A kedže Zuzka @esti to dá tak mám zároveň obavu kto teraz napraví to naše nespravodlivé Slovensko - máme ale, že na komplet brutal zle funkčné zložky polície, prokuratúry a aj na súdoch nie je práca dokončená. Ústavný súd je na rázcestí… akosi som dúfal, že s týmto Zuzka ako jedna z mála dokáže urobiť ten pomyslený krok vpred. A keď v PS chceme posunúť Slovensko vpred musíme nájsť niekoho namiesto Zuzky kto tú spravodlivosť dokáže reálne vo výkone po voľbách aj presadiť. Bude to jedna z najťažších úloh pred akými Slovensko stojí a má priamy vplyv na to akou krajinou budeme. Ale teda teším sa že keď to dáme tak z prezidentského paláca bude po voľbách najsilnejšia možná podpora spravodlivosti.

tu je video s nou:

Urcite drzim p.Zuzke palce a zelam vela stastia. :wink: No osobne by som ju v buducnosti radsej videl v “odbornejsej” pozicii blizsie vykonnej moci na urovni niektoreho ministerstva.

tu je velmi vydareny rozhovor/diskusia v klube pod lampou/tyzden:

a tu z hospodarskych novin:

Osobne vnimam Zuzku ako cloveka s obrovskym potencialom, cloveka, ktory posunie nasu krajinu k pozitivnym zmenam, k vyrazne lepsej kvalite zivota vsetkych obcanov nasho kuska Zeme. Ale co je najpodstatnejsie, prinasa do vrcholovej politiky taku tu zensku neznost a aj prave preto ma moju plnu podporu. A nielen moju.

Práve počúvam podcast denníka n k včerajšej debate, kde bol aj Mistrík. A musím sa smiať cez slzy. Že on nie je liberál (zakladal SaS btw.), a že on je usporiadaný človek s usporiadanou rodinou. Ďalší usporiadaný :slight_smile: mám pocit, že ich je tu až priveľa tých “usporiadaných”. Zuzana by sa mala jasne vymedziť, a zatiaľ to vyzerá, že tak aj robí - liberálne postoje, moderné myšlienky, nie všetci migranti sú zlodeji, atď. (preto ľudia chcú voliť PS).
Len som sa rozohnil, keď som počul usporiadaného Mistríka :slight_smile:

Súhlasím s Vaším pohľadom na vec, no zároveň verím, keď sa Zuzana viac zviditeľní hlavne prostredníctvom toho čo dokázala, inšpiruje aj iných minimálne rovnako schopných ľudí k odvahe a odhodlaniu nasledovať jej príklad. Verím že sa nájde/nájdu viacerí, ktorí budú schopní zastávať tak dôležitú pozíciu bližšie výkonnej moci na úrovni niektorého ministerstva minimálne rovnako dobre. Veď o to ide, nemôže to visieť na jednom človeku, treba motivovať a hľadať ďalších.takýchto skvelých ľudí.

Len taká informácia, mám 37 podpisov z toho pani Čaputovú poznalo tak 5 ľudí a to väčšina sú vzdelaní ľudia s diplomom. Bude mať čo robiť, aby bola poznateľná verejnosťou.

to tak je vzdy na zaciatku a diky za statistiku :slight_smile: uz to bude len a len lepsie.

neviem, ci by som chcel taketo dilemy mat v zivote :slight_smile:

Dobrý deň prajem. Som tu nový a chcem sa opýtať komunity PS čo si myslia o tomto ? Je to “fake news” ? http://www.idemvolit.sk/1206-kauza/zuzana-caputova-zahranicna-kandidatka-za-prezidentku-slovenska-zvolena-mimovladkami?/ Veľa údajov je jednoducho fakt.
Ideálne bude, keď sa k tomuto vyjadrí naša budúca prezidentka - p. Čaputová.
Ďakujem.

…v clanku sa pise o Lucii Čaputovej a nie je mi zname ze by nejaka Lucia Čaputova kandidovala na prezidentku a toboz ze by bola v PS. Takze to povazujem za FAKE NEWS.:smiley:

Citujem: “Lucia Čaputová, rodená Strapáková pôsobí v mimovládke financovanej Sorosovymi nadáciami, ktorá stála za zrušením Mečiarových amnestií a teda aj protikorupčným pochodom. Ide o Via Iuris. Tá stála aj za tancom na hrobe zabitého novinára pri organizovaní prevratu na Slovensku (podľa slov Nicholsonovej). Prevratu za Slušné Slovensko, ktorý podporil aj politik Kollár stýkajúci sa s mafiou a ktorý podľa potvrdených dokumentov pašoval cez hranice heroín.” a dodam, ze podobne utoky budu len pribudat.

idemvolit.sk je kotlebovská stránka. Je to podobný hnoj ako Zem a Vek, Hlavné správy a podobne. To hovorí za všetko. Na ten link nie som ochotný ani klknúť, je tam koncentrovaná hlúposť a zlo.

Je to hkavne konspiracna stranka ale pre tu zaujimavost som si to precital. Nad niktorymi pasazami clanku som sa len usmial aj ked su skor do placu. :grinning::grinning:

Zahraničný prezident Kiska

Kiska je slovenský prezident

aj vzhľadom na svoje kauzy nemá šancu stať sa prezidentom

stále je najdôveryhodnejší politik, preto aj všetci čakali, ako sa rozhodne, keďže víťazstvo v súboji s ním sa javí v súčasnej situácii ako nepravdepodobné

a osoby z jeho pozadia museli nájsť náhradu.

Andrej Kiska sa s PSkármi pozná, ale sme samostatný subjekt, ľudia v hnutí majú svoje vlastné pozadie a vychádzajú z vlastných príbehoch, nie z Kiskovho (boli a sú úspešní a repšektovaní vo svojich odboroch)

Robili prieskumy, ako by uspela Radičová, lenže tá v ich interných prieskumoch úplne pohorela.

hm, čiže existuje interný prieskum, o ktorom my interní nevieme, ale vie o ňom niekto, kto je z úplne iného spektra (hodnotového, názorového, akéhokoľvek), teda niekto, kto nemá asi ani len šancu sa pohybovať okolo Kisku (a tipujem, že ešte v tej istej vete o tom, aké boli výsledky nejakého prieskumu, by dotyčný vedel povedať, že tie prieskumy sú vymyslené, objednané a zaplatené)

Nie je až tak z čoho vyberať a zvolili advokátku zo strany milovníkov omamných látok, LGBTI a imigrantov - Progresívneho Slovenska

omamné látky rozhodne nemilujeme (čiastočná dekriminalizácia koncového užívateľa štatisticky prináša zlepšenie v oblasti dopadov omamných látok na spoločnosť, inak vo vízii je aj zvýšenie spotrebnej dane na tabak a alkohol); LGBTI ľudia sú takí istí ľudia ako všetci ostatní; migrácia je niečo, čo sa diať bude a my sa na to potrebujeme zodpovedne pripraviť (áno, zodpovedne znamená pomôcť ľuďom v núdzi a zároveň ochrániť “pôvodné obyvateľstvo” - to je však u nás zatiaľ väčšou hrozbou pre cudzincov ako opačne

Zuzanu Čaputovú, rodenú Strapákovú

toto je jediný pravdivý fakt v celom prvom odseku

myslím, že ďalej to rozoberať netreba :slight_smile: